KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Fantasy Planet'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Fantasy Planet
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 další
Zadání odpovídá celkem 29 stránek, zobrazit poslední stránku.

26.01.2020 02:30

Shadow Master: Šalba a klam, co světlo dá nám


[https://www.fantasyplanet.cz/hry/hadow-master-salba-a-klam-co-svetlo-da-nam/]
Shadow Master je na trhu už nějakou dobu, ale přesto jej řada lidí ještě nezná. A protože kdo jej pozná, oblíbí si ho (alespoň podle našich zkušeností), pojďme se trochu vrátit v čase, do šalebné hry světla a stínů.25.01.2020 03:30

Milosrdné přízraky: Tak trochu jiný moderní epos


[https://www.fantasyplanet.cz/literatura/milosrdne-prizraky-tak-trochu-jiny-moderni-epos/]
Znáte takové ty knihy, u kterých si říkáte „Teď! Teď něco přijde.“, a ono nic, ale přesto to té knize nemůžete mít vyloženě za zlé, protože byla přeci jen trochu jiná mezi tou spoustou ostatních knih, jež jsou psány podobným stylem? No, Milosrdné přízraky jsou jednou z nich. Pokud vám jméno April Genevieve Tucholkeová nic neříká, nemusíte se bát, protože mně také ne. Milosrdné přízraky jsou rozhodně první knihou, která u nás autorce vyšla, ale není její prvotinou, neboť v zahraničí má vydaných titulů hned několik a první se datuje do roku 2013 a nese název Between the Devil and the Deep Blue Sea.

25.01.2020 03:30

Vostrá krása: Povídky o kráse bez závoje


[https://www.fantasyplanet.cz/literatura/vostra-krasa-povidky-o-krase-bez-zavoje/]
Zkoušeli jste se někdy zamyslet, kolik českých spisovatelů dokáže napsat dobrou erotickou scénu? Ačkoliv se to nezdá, je to docela kumšt. A najednou se vynořila Vostrá krása, povídková antologie s tématem sexu a erotiky. A tak jsme této knize plné příslibů s velkým očekáváním nakoukli pod sukně.

22.01.2020 15:00

Před Incalem


[https://www.fantasyplanet.cz/komiks/pred-incalem/]
Jaké bylo mládí Jona Difoola, tarotového blázna, kterému bylo jeho nejlepším snahám navzdory souzeno probudit hluchý a slepý vesmír? Jaký byl svět šachtoměst, technotechnů, telemanů, betonových racků a homeokurev předtím, než se rozehrálo kosmické drama, v jehož středu stál bájný Incal? Ať už vám Jodovesmír chyběl, nebo ne, otřete slzy. Nadechněte se. A vítejte zpátky.

21.01.2020 15:00

Perutě noci: Když nepřátele spojí nový nepřítel


[https://www.fantasyplanet.cz/literatura/perute-noci-kdyz-nepratele-spoji-novy-nepritel/]
S nekromantkou Nixariem ze Zarthu jsme se mohli setkat v povídkovém románu Noční labuť, v němž pomalu prostřednictvím drobných náznaků začala probleskovat mnohem složitější zápletka, která se rozvíjí ve volném pokračování - Perutě noci, jež nám opět přineslo malé, ale sympatické nakladatelství Gorgona Books.

21.01.2020 15:00

Naruto 43: Bratrovražedný souboj!


[https://www.fantasyplanet.cz/komiks/naruto-43-bratrovrazedny-souboj/]
Naruto dostal v minulém svazku silnou ránu pod pás, a věřím, že nejednoho čtenáře dostal Kišimutův zvrat a úmrtí postavy do kolen. Ale takový už je život. A Naruto, stejně jako čtenář, se tomu musí postavit čelem. Paradoxní je, že autor nepolevuje a sotva se člověk dostane ze šoku, už skáče do dalšího. Po dlouhém lákání se totiž střetává bratrská dvojice, která mezi sebou má nevyřízené účty. A dějí se věci.

18.01.2020 08:30

Star Wars: Vzestup Skywalkera


[https://www.fantasyplanet.cz/filmy/star-wars-vzestup-skywalkera/]
Velké finále nejnovější trilogie slavné filmové franšízy prosvištělo našimi kiny a zanechalo za sebou pachuť hořkosti a nenaplněných očekávání. Jak moc se tedy Vzestup Skywalkera (ne)podařil?

17.01.2020 15:30

Bakly: Když je jeden muž víc než armáda


[https://www.fantasyplanet.cz/literatura/bakly-kdyz-je-jeden-muz-vic-nez-armada/]
Býval rváčem, zkušeným bojovníkem v aréně. Pud sebezáchovy ho opustil v poměrně raném věku, chuť do života o něco později, chuť zabíjet zatím nikoliv. Jeho jediným cílem se stala ochrana jeho dcery. Cílem, kterému bez mrknutí obětuje vše, dokonce i vlastní život. Bakly. Legenda vonící po krvi.

17.01.2020 06:00

Nájsť prvého vydavateľa bola strašná odysea, svěřila se nám Jana Plauchová,současná hvězda slovenského fantastického nebe


[https://www.fantasyplanet.cz/literatura/rozhovory/najst-prveho-vydavatela-bola-strasna-odysea-sverila-se-nam-jana-plauchovasoucasna-hvezda-slovenskeho-fantastickeho-nebe/]
Ač mladá věkem, má už za sebou několik románových titulů. Svou tvorbou potírá řadu genderových sterotypů o blbých blondýnách, nebo o tom, že děvčata nerozumí technice. Dokáže hovořit o kosmu zaujatě celé hodiny. Jen pár větami vás přesvědčí, že stojí za to se tímto světem zabývat. Řeč je o Janě Plauchové, jejíž knihy zatím vychází především na Slovensku. Věříme, že tento rozhovor vás naláká menší jazykovou bariéru překonat, protože se jedná o velmi vyjímečnou osobnost. Obzvláště, máte-li rádi/rády science fiction. Pomalu abyste si běželi pro skafandr...

16.01.2020 02:00

Máme výherce soutěže o třetího X-Hawka


[https://www.fantasyplanet.cz/jednou-vetou/mame-vyherce-souteze-o-tretiho-x-hawka/]
Tedy... ona je to vlastně výherkyně!

© 2020 - PERPETUM web design