KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Zvědavec'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Zvědavec
Listování: předcházející  | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 [ 11 ]  12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 další
Zadání odpovídá celkem 42 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

19.07.2021 11:35

Mengelové současnosti 3 - zastavme očkování!


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8784-mengelove-soucasnosti-3-zastavme-ockovani.htm]
Jak to dnes vypadá s Covidem-19 v České republice ve srovnání s nejproočkovanějšími státy? Česká republika je na tom nyní mnohem lépe než proočkovaná Británie a proočkovaný Izrael. Proto je veškerý nátlak na další očkování experimentálními vakcínami irelevantní a zločinný.17.07.2021 00:35

Válka proti svobodě: Jak tyranie ovládla Spojené státy


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8783-valka-proti-svobode-jak-tyranie-ovladla-spojene-staty.htm]
Američané se pomalu, proti své vůli a přirozenému sklonu sledovat fotbal a jíst pizzu, probouzejí do reality totalitního systému, který svými chapadly obepíná všechny aspekty jejich existence. Skutečná povaha této tyranie bohužel stále uniká pochopení většiny občanů, částečně proto, že proces, jímž se Amerika zcela proměnila, byl pomalý, částečně proto, že komerční média nás od skutečných příčin tohoto skluzu odvádějí a veškerou vinu svalují na snadno identifikovatelné padouchy.

16.07.2021 00:35

Mikrovlny 5G přicházejí do vašeho sousedství


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8782-mikrovlny-5g-prichazeji-do-vaseho-sousedstvi.htm]
Federální vláda USA se postarala o to, že v sousedství může být zavedena síť 5G, ať se to lidem líbí, nebo ne. Nedávná změna nařízení umožňuje telekomunikačnímu průmyslu, aby přeměnil soukromá obydlí, která k tomu dají souhlas, na celulární věže, ohrožující zdraví všech lidí v okolí. Jediný způsob, jak tomu zabránit, je promluvit si se sousedy, kteří zvažují připevnění antény na svůj dům, a informovat je o skutečnostech, které tento průmysl příhodně zamlčuje.

15.07.2021 10:35

Proč kradou američtí diplomaté v Rusku železniční návěstidla?


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8781-proc-kradou-americti-diplomate-v-rusku-zeleznicni-navestidla.htm]
Je to celé divné. Aeronet přišel s dalším senzačním článkem Ruská FSB natočila zaměstnance americké ambasády v Moskvě při sabotáži železničního návěstidla na křižovatce železničních tratí ve Tverské oblasti. Kousek z něj ocituji:

14.07.2021 13:28

Jak zahnat všechny ovce na jatka tak, aby nevěděli, že je jejich konec


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8780-jak-zahnat-vsechny-ovce-na-jatka-tak-aby-nevedeli-ze-je-jejich-konec.htm]
Catherine Austin Fittsová, kterou lze zařadit k hrdinům naší doby, se narodila 24. prosince 1950 ve Philadelphii v Pensylvánii. Působila v investiční bance Dillon, Read & Co, kde se vypracovala na pozici výkonné ředitelky. Během funkčního období G.W. Bushe byla asistentkou ministra pro bydlení a rozvoj měst (HUD).

13.07.2021 14:28

„Právo na svobodu projevu“ zabíjí Západ


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8779-pravo-na-svobodu-projevu-zabiji-zapad.htm]
Svoboda projevu je již dlouho základním kamenem západní společnosti. V posledních několika letech se však situace zcela změnila. Nedávno jedna z nejstarších osobností západního světa - legendární vůdce Západního svazu občanských svobod Ira Glasser, který dlouhá léta bojoval proti rasismu, porušování práv dělníků a zaměstnanců a korupci ve státní správě, promluvil o diskusi, která proběhla na jedné z předních západních univerzit po jeho přednášce. Mladí lidé, od studentů až po profesory, argumentovali tím, že svoboda slova je neslučitelná se sociální spravedlností, protože nemůže plně zaručit práva LGBT osob, migrantů a nebělošských menšin. Glasser, který dlouhá léta bojoval za rovná práva v západní společnosti, se vyděsil, když viděl, jak západní demokracie umírá přímo před jeho očima.

13.07.2021 14:28

„Barevnou revoluci“ na Kubě vyvolal koronavirus


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8778-barevnou-revoluci-na-kube-vyvolal-koronavirus.htm]
V neděli se na Kubě nečekaně pro celý svět odehrál masový protest, jaký tam nebyl k vidění už desítky let. Hlava státu Miguel Diaz-Canel, který teprve nedávno získal plnou moc, čelí vážné výzvě. Výsledek konfrontace do značné míry závisí na postupu Spojených států a na tom, zda jsou ochotny riskovat splnění dávného snu svých "jestřábů" a osvobodit ostrov od komunistů.

12.07.2021 10:28

Jak mohla OPCW vědět, že Navalnyj bude otráven?


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8777-jak-mohla-opcw-vedet-ze-navalnyj-bude-otraven.htm]
"Jak je to vůbec možné?" Rusko se ptá OPCW poté, co zpráva tvrdí, že tým byl vyslán do Německa ve stejný den, kdy Navalnyj onemocněl na Sibiři Nejnovější zpráva OPCW obsahující údaje o reakci na "otravu" ruského opozičníka Alexeje Navalného ukazuje na zjevné nesrovnalosti, tvrdí Moskva a dodává, že úřad pro kontrolu chemických zbraní je nevysvětlil.

12.07.2021 10:28

Generál Pavel: Na vrcholu musí stát jen jeden muž: JÁ


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8776-general-pavel-na-vrcholu-musi-stat-jen-jeden-muz-ja.htm]
Je známou skutečností, že nejvyšší vojenský představitel NATO se vybírá víc s ohledem na politiku než na vojenství. Kterážto praxe se uplatňuje takto: Určí se země NATO, ve kterých je NATO nejméně populární, a nejvyšším vojenským představitelem NATO je pak Nejvyšší radou NATO jmenován generál právě z jedné z těchto NATO buď málo tleskajících či vůbec netleskajících zemí. Předpokládá se totiž, že občané země, která až dosud NATO tleskala nejméně či vůbec netleskala, bude po jmenování svého krajana do tak vysoké nadnárodní funkce natolik polichocena, že svou averzi vůči NATO buď odloží stranou, či ji dokonce promění v lásku.

10.07.2021 10:28

Společné prohlášení o budoucnosti Evropské unie


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8775-spolecne-prohlaseni-o-budoucnosti-evropske-unie.htm]
Dne 2. července vydaly strany z celé Evropy společné prohlášení. Ve stejný den podepsal prohlášení předseda Fideszu Viktor Orbán a komentoval ho: "Před několika měsíci zahájil francouzský prezident celoevropskou debatu o budoucnosti Evropské unie. Dnes, po dlouhých týdnech, ba měsících přípravných prací, podepsal prohlášení předseda největší polské vládní strany, prezident Kaczyński, a vyzval podobně smýšlející strany v Evropě, aby se k němu připojily. Toto prohlášení se týká budoucnosti Evropské unie, obrany národů, rodin a tradičních křesťanských hodnot. Fidesz se k této výzvě připojil; jak se v prohlášení píše: chceme, aby se tento společný dokument stal základem naší kulturní a politické práce. Chceme se tak podílet na debatě o budoucnosti Evropské unie."

© 2021 - PERPETUM web design