KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Zvědavec'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Zvědavec
Listování: předcházející  | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 [ 16 ]  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 další
Zadání odpovídá celkem 43 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

21.07.2021 13:35

Progresivní hnutí je poháněno iracionální nenávistí


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8787-progresivni-hnuti-je-pohaneno-iracionalni-nenavisti.htm]
Rob Kall, majitel webu OpEdNews, zveřejnil 17. července tento komentář ohledně úmrtí Williama Regneryho:20.07.2021 08:35

Milníky osvobození „Impfen macht frei“


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8786-milniky-osvobozeni-impfen-macht-frei.htm]
Varování: autor tohoto textu žije myšlenkově skromněji než poustevník, jeho IQ má hodnotu 75, duch lesa mu dopřál 5 dětí, městský úřad přidělil rozežranou manželku, má tak o zábavu na dlouhá léta postaráno i bez pokusů naší vlády o vtipnou deflorační mRNA kampaň. Reagovat bude na převážně rozumné komentáře. Pokud Váš výkřik do tmy bude ignorovat, může to mít jen dva důvody. Prvním je akutní nedostatek času, tím druhým je to, že jste stejně jako autor idiot.

20.07.2021 08:35

Daniel Herman nekompromisně ve stopách Emanuela Moravce


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8785-daniel-herman-nekompromisne-ve-stopach-emanuela-moravce.htm]
Už při prvním spatření jeho tváře a při prvním zaslechnutí jeho hlasu musel každý vnímavý člověk konstatovat jediné: tenhle odsvěcený farář se přírodě a Bohu nepovedl, je to kaz, který se neštítí a ani v budoucnu nebude štítit jakéhokoli činu směřujícího proti dobru a lidství, a stejně jako se vzdal svého náboženského poslání, vzdá se v budoucnosti i zájmu národa, ze kterého vyšel. Vzdá se všeho ušlechtilého, co mu lidé z jeho okolí kdy vštěpovali, zboří mosty, bude brojit proti svým, a s veškerou náruživostí zla v sobě bude sloužit cizím, pokud ovšem shledá zabezpečeným, že ti cizí jsou dost silní na to, aby ho v jakékoli možné krizi před jeho lidmi ochránili. A aby mu poskytli cosi jako kredit svého zahraničního zastánce a podporovatele, nad všechny ostatní cennějšího o to, že pochází z tábora těch, kteří z vůle a rozhodnutí oněch lidí cizích, měli po vítězné válce proletět komíny koncentráků k nebi hned po židech.

19.07.2021 11:35

Mengelové současnosti 3 - zastavme očkování!


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8784-mengelove-soucasnosti-3-zastavme-ockovani.htm]
Jak to dnes vypadá s Covidem-19 v České republice ve srovnání s nejproočkovanějšími státy? Česká republika je na tom nyní mnohem lépe než proočkovaná Británie a proočkovaný Izrael. Proto je veškerý nátlak na další očkování experimentálními vakcínami irelevantní a zločinný.

17.07.2021 00:35

Válka proti svobodě: Jak tyranie ovládla Spojené státy


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8783-valka-proti-svobode-jak-tyranie-ovladla-spojene-staty.htm]
Američané se pomalu, proti své vůli a přirozenému sklonu sledovat fotbal a jíst pizzu, probouzejí do reality totalitního systému, který svými chapadly obepíná všechny aspekty jejich existence. Skutečná povaha této tyranie bohužel stále uniká pochopení většiny občanů, částečně proto, že proces, jímž se Amerika zcela proměnila, byl pomalý, částečně proto, že komerční média nás od skutečných příčin tohoto skluzu odvádějí a veškerou vinu svalují na snadno identifikovatelné padouchy.

16.07.2021 00:35

Mikrovlny 5G přicházejí do vašeho sousedství


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8782-mikrovlny-5g-prichazeji-do-vaseho-sousedstvi.htm]
Federální vláda USA se postarala o to, že v sousedství může být zavedena síť 5G, ať se to lidem líbí, nebo ne. Nedávná změna nařízení umožňuje telekomunikačnímu průmyslu, aby přeměnil soukromá obydlí, která k tomu dají souhlas, na celulární věže, ohrožující zdraví všech lidí v okolí. Jediný způsob, jak tomu zabránit, je promluvit si se sousedy, kteří zvažují připevnění antény na svůj dům, a informovat je o skutečnostech, které tento průmysl příhodně zamlčuje.

15.07.2021 10:35

Proč kradou američtí diplomaté v Rusku železniční návěstidla?


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8781-proc-kradou-americti-diplomate-v-rusku-zeleznicni-navestidla.htm]
Je to celé divné. Aeronet přišel s dalším senzačním článkem Ruská FSB natočila zaměstnance americké ambasády v Moskvě při sabotáži železničního návěstidla na křižovatce železničních tratí ve Tverské oblasti. Kousek z něj ocituji:

14.07.2021 13:28

Jak zahnat všechny ovce na jatka tak, aby nevěděli, že je jejich konec


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8780-jak-zahnat-vsechny-ovce-na-jatka-tak-aby-nevedeli-ze-je-jejich-konec.htm]
Catherine Austin Fittsová, kterou lze zařadit k hrdinům naší doby, se narodila 24. prosince 1950 ve Philadelphii v Pensylvánii. Působila v investiční bance Dillon, Read & Co, kde se vypracovala na pozici výkonné ředitelky. Během funkčního období G.W. Bushe byla asistentkou ministra pro bydlení a rozvoj měst (HUD).

13.07.2021 14:28

„Právo na svobodu projevu“ zabíjí Západ


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8779-pravo-na-svobodu-projevu-zabiji-zapad.htm]
Svoboda projevu je již dlouho základním kamenem západní společnosti. V posledních několika letech se však situace zcela změnila. Nedávno jedna z nejstarších osobností západního světa - legendární vůdce Západního svazu občanských svobod Ira Glasser, který dlouhá léta bojoval proti rasismu, porušování práv dělníků a zaměstnanců a korupci ve státní správě, promluvil o diskusi, která proběhla na jedné z předních západních univerzit po jeho přednášce. Mladí lidé, od studentů až po profesory, argumentovali tím, že svoboda slova je neslučitelná se sociální spravedlností, protože nemůže plně zaručit práva LGBT osob, migrantů a nebělošských menšin. Glasser, který dlouhá léta bojoval za rovná práva v západní společnosti, se vyděsil, když viděl, jak západní demokracie umírá přímo před jeho očima.

13.07.2021 14:28

„Barevnou revoluci“ na Kubě vyvolal koronavirus


[http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8778-barevnou-revoluci-na-kube-vyvolal-koronavirus.htm]
V neděli se na Kubě nečekaně pro celý svět odehrál masový protest, jaký tam nebyl k vidění už desítky let. Hlava státu Miguel Diaz-Canel, který teprve nedávno získal plnou moc, čelí vážné výzvě. Výsledek konfrontace do značné míry závisí na postupu Spojených států a na tom, zda jsou ochotny riskovat splnění dávného snu svých "jestřábů" a osvobodit ostrov od komunistů.

© 2021 - PERPETUM web design