KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Dreamlife.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dreamlife.cz
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další

13.09.2021 12:07

4 tipy, jak zařídit domov podle vašich představ?


[https://dreamlife.cz/4-tipy-jak-zaridit-domov-podle-vasich-predstav/]
Sníte o dokonalém bydlení, ale ani přes veškerou snahu vaše domácnost jako z katalogu nevypadá? Přinášíme několik tipů, se kterými se vaše bydlení přiblíží vašim představám. Nepodceňte fázi příprav a plánování Ne nadarmo se říká „Dvakrát měř, jednou řež!“. Zejména pokud zařizujete zcela novou domácnost, důkladně si vše rozplánujte. Změřte si rozměry jednotlivých místností, zakreslete elektrické […] The post 4 tipy, jak zařídit domov podle vašich představ? appeared first on Dreamlife.cz.31.08.2021 16:28

Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl


[https://dreamlife.cz/festival-evolution-predstavi-novinky-a-inspirace-pro-zdravy-zivotni-styl/]
Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich zdravý a kvalitní život prospěšné. Nápady, rady a inspiraci můžete najít na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 17. - 19. září na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou […] The post Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl appeared first on Dreamlife.cz.

03.08.2021 23:42

Nikdy není pozdě osvojit si umění odpouštět


[https://dreamlife.cz/umeni-odpoustet/]
Asi každý z nás někdy chyboval. Možná jsme i někomu ublížili a možná někdo ublížil nám… Proč a jak odpouštět? „Vzpomínám si, jak si mi tehdy řekl tohle! Víš, jak moc mě to ranilo?!“ Znáte ten pocit? Neustále musíte myslet na ty křivdy, které vám někdo způsobil. V noci z toho nespíte, nejíte, nedokážete se […] The post Nikdy není pozdě osvojit si umění odpouštět appeared first on Dreamlife.cz.

01.08.2021 19:35

Konec úmornému biflování! 6 zvyků pro efektivní studium


[https://dreamlife.cz/konec-umornemu-biflovani-6-zvyku-pro-efektivni-studium/]
Ať už jste v jakékoli fázi studia, jistě jste zažili ten pocit: „Tohle se nikdy nenaučím.“ Celý život se učíme. Pojďme se společně podívat na taktiku mezinárodně uznávaného odborníka na zlepšování funkcí mozku, paměti a rychlého učení Jima Kwika, který přednáší na prestižních univerzitách, např. na Harvardu, přispívá do časopisu Forbes a koučuje celebrity jako […] The post Konec úmornému biflování! 6 zvyků pro efektivní studium appeared first on Dreamlife.cz.

25.07.2021 20:28

Jak na udržitelnou módu? Minimalismus je IN!


[https://dreamlife.cz/jak-na-udrzitelnou-modu-minimalismus-je-in/]
Také máte někdy pocit, že vám šatní skříně přetékají oblečením a stejně nemáte co na sebe? Podle průzkumů se dnes stále více a více mladých lidí snaží o minimalismus a zajímají se o udržitelnou módu. V dnešní době se povědomí o ekologickém dopadu textilního průmyslu stále rozšiřuje. Nejde jen o ekologickou stopu ale i o […] The post Jak na udržitelnou módu? Minimalismus je IN! appeared first on Dreamlife.cz.

11.07.2021 19:56

Optimista vidí sklenici napůl plnou… Jaké jsou další výhody?


[https://dreamlife.cz/optimista-vidi-sklenici-napul-plnou-jake-jsou-dalsi-vyhody/]
Mají optimisté život snazší? Jsou ve škole, při práci i ve sportu úspěšnější než pesimisté? Můžete mít talent a touhu, avšak jste-li pesimista, nejspíš selžete. Existují důkazy, že optimisté jsou i méně nemocní a žijí déle! Vidíte sklenici z půlky prázdnou nebo z půlky plnou? Jste pesimista nebo optimista? Možná realista a člověk činu by […] The post Optimista vidí sklenici napůl plnou… Jaké jsou další výhody? appeared first on Dreamlife.cz.

04.07.2021 19:56

Rozálie Eliášová (Still On The Way): Úspěch tkví v lásce k činnosti


[https://dreamlife.cz/rozalie-eliasova/]
Rozálie Eliášová založila před několika lety YouTube kanál: Still on the way, který ji, jak sama říká, velmi vystihuje. Její jogínská videa mají přes 1,2 milionů zhlédnutí a rozhodně doporučujeme si podle nich zacvičit! Co nám o sobě prozradila? Na svém YouTube kanálu StillOnTheWay máte několik set tisíc fanoušků. Jak jste toho docílila a plánujete […] The post Rozálie Eliášová (Still On The Way): Úspěch tkví v lásce k činnosti appeared first on Dreamlife.cz.

30.06.2021 20:42

Pozor na nerozhodnost z přemíry možností a času


[https://dreamlife.cz/nerozhodnos/]
Potýkáte se s myšlenkami, že něco není ideální, ale nevíte co? Nebo vás dokonce irituje skoro vše, ale nevíte, co s tím? Pomocí moudrých lidí a ještě moudřejších knih jste se dostali až k rozboru svého prenatálního období, přesto v sobě máte stále nadmíru problémů a chaosu? Nerozhodnost s nespokojeností může souviset… Nerozhodnost a nespokojenost jsou sestry Moderní […] The post Pozor na nerozhodnost z přemíry možností a času appeared first on Dreamlife.cz.

27.06.2021 09:28

5 tipů, jak zmírnit trauma a posílit duševní rovnováhu


[https://dreamlife.cz/trauma-dusevnirovnovaha/]
Trauma může být způsobeno různými nečekanými událostmi. Nabízíme 5 nápomocných tipů, jak ho zmírnit a posílit duševní rovnováhu. Duševní trauma není slabost, ale reakce Zážitek, který naruší duševní rovnováhu, tak bývá charakterizováno trauma. Odlehčeně řečeno: je to něco, co vás vykolejilo. Nevypovídá to nic o vaší slabosti/síle, spíše o citlivosti a vnímavosti. Každý, kdo vnímá a […] The post 5 tipů, jak zmírnit trauma a posílit duševní rovnováhu appeared first on Dreamlife.cz.

20.06.2021 20:28

Jak jsou na tom oceány? Žraloků a rejnoků 71 % zmizelo, hrozí kolaps?


[https://dreamlife.cz/oceany71/]
Podle zpráv jsou nyní oceány na pokraji kolapsu. V průběhu dějin se z nich stala skládka toxických a radioaktivních odpadků. Kdysi nekonečné množství krásy a síly… Oceány čelí velkému tlaku Mořské dno dnes a denně plení neuvěřitelné množství rybářů. Výsledkem prvního globálního sčítání žraloků a rejnoků je drsná statistika. Ze světových oceánů, podle vědců, za […] The post Jak jsou na tom oceány? Žraloků a rejnoků 71 % zmizelo, hrozí kolaps? appeared first on Dreamlife.cz.

© 2021 - PERPETUM web design