KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Dreamlife.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dreamlife.cz
Listování: předcházející  | 1 | 2 [ 3 ]  4 | 5 | 6 | 7 další

28.04.2021 19:21

Jiří Čapovec radí, jak na duševní zdraví a psychické problémy


[https://dreamlife.cz/jiri-capovec-radi-jak-na-dusevni-zdravi-a-psychicke-problemy/]
Duševní zdraví zahrnuje naši emocionální, psychologickou a sociální pohodu. Ovlivňuje to, jak myslíme, cítíme a jednáme. Určuje jak dokážeme zvládat stres, ovlivňuje naši emoční inteligenci (jak zvládáme negativní myšlenky a emoce) a také určuje co děláme a jak se rozhodujeme. Jde o jeden z nejdůležitějších aspektů našeho života. Jak zlepšit své duševní zdraví a zbavit […] The post Jiří Čapovec radí, jak na duševní zdraví a psychické problémy appeared first on Dreamlife.cz.26.04.2021 00:21

5 jazyků lásky! Který je ten váš?


[https://dreamlife.cz/jazyk-lasky/]
Stalo se vám, že mluvíte na někoho stejnou řečí a on vám stejně nerozumí? Říkáte si v duchu (nebo i nahlas): „Copak mluvím čínsky?“ nebo „Poslouchals mě vůbec?“ Každý používá jiný jazyk lásky Vyžadujete od partnera, aby vás objímal a neustále dokola říkal, jak moc vás miluje, ale on přitom umyje nádobí a řekne vám, […] The post 5 jazyků lásky! Který je ten váš? appeared first on Dreamlife.cz.

25.04.2021 18:21

Je placebo zázračné?


[https://dreamlife.cz/placebo/]
Máte nějakou osobní zkušenost s placebo efektem? Existuje nejeden výzkum, který dokazuje, jak může být placebo mocné. Možná jste už zažili situaci, kdy vás něco bolelo a začali jste hledat na internetu, co by to asi mohlo být, a pak najednou: „A HELE! To je přesně ono, to jsou moje symptomy!“ A po nějaké době […] The post Je placebo zázračné? appeared first on Dreamlife.cz.

18.04.2021 18:00

Markéta Peterková: 10 let na rodičovské, přesto je úspěšná podnikatelka


[https://dreamlife.cz/podnikatelka-peterkova/]
Markéta Peterková, jak sama o sobě říká, je již desátým rokem na rodičovské dovolené, přesto dokázala vybudovat několik byznysů. Výchovu 4 krásných dětí umí elegantně skloubit s prací, která je pro ni koníčkem. Úspěšná jednatřicetiletá podnikatelka nám poodhalila své soukromí… Jakou školu jsi studovala a co Tě k tomu vedlo? Chtěla ses někdy věnovat vystudovanému […] The post Markéta Peterková: 10 let na rodičovské, přesto je úspěšná podnikatelka appeared first on Dreamlife.cz.

11.04.2021 18:49

Kdy je správný čas na úkoly aneb 4 rady pro skvělé načasování


[https://dreamlife.cz/kdy-je-spravny-cas/]
Věděli jste, že v každou denní dobu funguje naše mysl trochu jinak? Správné načasování je základ úspěchu, ať už se jedná o obchodní rozhodnutí, školní test, lékařský zákrok, důležitý rodinný rozhovor nebo změnu zaměstnání. Kdy je ten správný čas a jak jej uchopit? Máme pro vás 4 tipy! Správný čas podle probuzení Kdy obvykle chodíte […] The post Kdy je správný čas na úkoly aneb 4 rady pro skvělé načasování appeared first on Dreamlife.cz.

05.04.2021 09:00

3 tipy, jak si jednoduše udělat radost


[https://dreamlife.cz/jak-si-udelat-radost/]
Máte pocit, že se v poslední době se špatnými zprávami roztrhl pytel? Potýkáte se s chmury, stresem, naštváním nebo rezignací a tápete, jak si udělat radost a trošku to vybalancovat? Chceme-li radost, tvořme (si) ji Můžeme se rozčilovat a chtít, aby se změnil svět (nebo lidé) podle našich představ… Efektivnější však bude, když změníme - […] The post 3 tipy, jak si jednoduše udělat radost appeared first on Dreamlife.cz.

28.03.2021 17:35

7 tipů pro ekologičtější svět


[https://dreamlife.cz/7eko-tipu/]
Pokud jste na tento článek klikli, pravděpodobně se neřadíte k lidem, kterým je osud naší planety lhostejný. Jistě máte kolem sebe lidi, kteří se na vás koukají jako na blázna, když s jedním kelímkem od kávy přecházíte silnici ke kontejnerům na tříděný odpad, přestože hned vedle vás je koš se směsným odpadem… Ekologie má smysl […] The post 7 tipů pro ekologičtější svět appeared first on Dreamlife.cz.

24.03.2021 17:28

Festival Evolution se v dubnu přesune do onlinu


[https://dreamlife.cz/festival-evolution-se-v-dubnu-presune-do-onlinu/]
9. a 10. dubna se bude konat tradiční Festival Evolution, a tentokrát naplní své heslo #prostejinak důsledně. Proběhne totiž online. Díky platformě Happenee však návštěvníci nepřijdou o nákupy u stánků svých oblíbených firem, ani o oblíbený festivalový program. Vše bude k dispozici online, takže můžete chatovat, vybírat, nakupovat, ptát se, navštívit poradny, soutěžit nebo si […] The post Festival Evolution se v dubnu přesune do onlinu appeared first on Dreamlife.cz.

23.03.2021 20:14

Chybí vám odvaha říci si o povýšení nebo pozvat svůj idol na rande?


[https://dreamlife.cz/odvaha-h/]
Walt Disney řekl: „Všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu je následovat.“ A že nevíte, kde odvahu k dobrým věcem vzít? Pomůžeme vám… Zažili jste někdy ten nutkavý pocit něco říct v práci na poradě, když se šéf ptá: „Máte někdo nějaké nápady?“ ale nenašli jste k tomu odvahu? V hlavě se vám během […] The post Chybí vám odvaha říci si o povýšení nebo pozvat svůj idol na rande? appeared first on Dreamlife.cz.

21.03.2021 18:07

Tipy, jak zkrotit sprostá slova a být mistry (svého) jazyka


[https://dreamlife.cz/zkrot-sprosta-slova/]
Podle českého přísloví ptáka poznáme po peří, vlka po srsti a člověka po řeči. Co a jak říkáme, to tvoří naši vizitku spolu s tím, co a jak děláme. Pojďme si tvořit krásnou, elegantní vizitku jako úspěšní lidé, kteří sprostá slova nepotřebují… Sprostá slova nejsou nutná Jako první si musíme připustit, že není nutné používat […] The post Tipy, jak zkrotit sprostá slova a být mistry (svého) jazyka appeared first on Dreamlife.cz.

© 2021 - PERPETUM web design