KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Dreamlife.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dreamlife.cz
Listování: předcházející  | 1 | 2 | 3 [ 4 ]  5 | 6 další

23.03.2021 20:14

Chybí vám odvaha říci si o povýšení nebo pozvat svůj idol na rande?


[https://dreamlife.cz/odvaha-h/]
Walt Disney řekl: „Všechny naše sny se mohou uskutečnit, pokud máme odvahu je následovat.“ A že nevíte, kde odvahu k dobrým věcem vzít? Pomůžeme vám… Zažili jste někdy ten nutkavý pocit něco říct v práci na poradě, když se šéf ptá: „Máte někdo nějaké nápady?“ ale nenašli jste k tomu odvahu? V hlavě se vám během […] The post Chybí vám odvaha říci si o povýšení nebo pozvat svůj idol na rande? appeared first on Dreamlife.cz.21.03.2021 18:07

Tipy, jak zkrotit sprostá slova a být mistry (svého) jazyka


[https://dreamlife.cz/zkrot-sprosta-slova/]
Podle českého přísloví ptáka poznáme po peří, vlka po srsti a člověka po řeči. Co a jak říkáme, to tvoří naši vizitku spolu s tím, co a jak děláme. Pojďme si tvořit krásnou, elegantní vizitku jako úspěšní lidé, kteří sprostá slova nepotřebují… Sprostá slova nejsou nutná Jako první si musíme připustit, že není nutné používat […] The post Tipy, jak zkrotit sprostá slova a být mistry (svého) jazyka appeared first on Dreamlife.cz.

16.03.2021 20:07

Práce snů, nebo jen nutnost?


[https://dreamlife.cz/prace-snu-nebo-jen-nutnost/]
Patříte mezi šťastlivce, kteří se živí svým koníčkem? Nebo berete práci jako nutné zlo k živobytí? Jak získat práci snů? Není práce jako práce Abych se přiznala, neznám ve svém okolí moc lidí, kteří by studovali obor, jenž je baví, a potom dokonce našli uplatnění na trhu. Celá studijní léta se věnovali určité oblasti, která […] The post Práce snů, nebo jen nutnost? appeared first on Dreamlife.cz.

14.03.2021 18:07

Rychlá změna? Pět vteřin stačí, drahoušku


[https://dreamlife.cz/rychla-zmena/]
Myslíte, že změnit se je dlouhodobá záležitost, nebo vám stačí pouhých několik vteřin? Rychlá změna není nereálná. Pojďme se na to podívat… Rychlá změna je možná, ale… Změna je možná u každého. Je pravda, že pokud chceme opravdu změnu dlouhodobou, říká se, že musíme své chování změnit alespoň na 21 dní, aby mozek bral nové […] The post Rychlá změna? Pět vteřin stačí, drahoušku appeared first on Dreamlife.cz.

09.03.2021 19:00

Otevřená mysl někdy ztrácí smysl


[https://dreamlife.cz/otevrena-mysl/]
Mít otevřenou mysl bylo dříve považováno za nejtolerantnější a nejméně konfliktní formu poznání. Dnes se význam toho, co je otevřená mysl, lehce přehoupl… Kdy a jak otevřená mysl ne/pomáhá? Otevřená mysl je dobrá, ALE… Otevřeme-li při letu/pádu padák, zmírní náš pád. Otevřeme-li padák v místnosti, bude nám v lepším případě k ničemu, v horším ke […] The post Otevřená mysl někdy ztrácí smysl appeared first on Dreamlife.cz.

07.03.2021 18:56

Kdy je a kdy není plast problém? 400 let na rozklad problém je


[https://dreamlife.cz/plast/]
Plast má výhody i nevýhody. V tom, co převyšuje, se mnozí neshodnou. V čem se ale většina shodne je, že používáme plastů zbytečně moc. Co s tím? Plast má své využití Okolo šedesátých let dvacátého století vzestup plastů ulehčil civilizaci v mnoha směrech život. Dalo by se říct, že plast někdy i životy zachraňuje, pomyslíme-li […] The post Kdy je a kdy není plast problém? 400 let na rozklad problém je appeared first on Dreamlife.cz.

28.02.2021 17:42

Strach jako průvodce? Ano i ne…


[https://dreamlife.cz/strach-jako-pruvodce-ano-i-ne/]
Většina tvorů má z něčeho strach. Je to přirozená reakce, která mobilizuje organizmus a dodává energii pro přežití: vyhnutí se nebezpečí, útěk, eventuálně obranu. Absence zdravého strachu může být fatální, stejně tak nezkrocený nezdravý strach. Jak ho uchopit a minimalizovat, aby nám byl ku prospěchu? Strach nejprve pochopme K osobnímu rozvoji můžeme dojít myšlením nebo […] The post Strach jako průvodce? Ano i ne… appeared first on Dreamlife.cz.

21.02.2021 18:07

Základ úspěchu tkví v každodenních návycích


[https://dreamlife.cz/zaklad-uspechu-tkvi-v-kazdodennich-navycich/]
Každý máme nějaké zlozvyky a návyky. Některé si uvědomujeme, některé ne… Ale dovedou nás k úspěchu? Ráno vstanu, dám si sprchu, vyčistím si zuby, obléknu se, uvařím si kávu, nasnídám se a vyrážím do práce. Každé ráno je tak stejné, že spoustu věcí dělám tak automaticky, že si je ani neuvědomuji. Kartáček na zuby beru […] The post Základ úspěchu tkví v každodenních návycích appeared first on Dreamlife.cz.

16.02.2021 18:49

Dámská etiketa a její 3 největší mýty


[https://dreamlife.cz/damska-etiketa-a-jeji-3-nejvetsi-myty/]
Ačkoli jsme populace poměrně moudrá, přemýšlivá, vzdělaná a tolerantní, občas nám to „vypne“ a vracíme se do dob, kdy jsme měli za to, že je naše planeta placatá. Etiketa se vyvíjí a zakulacuje hrany! Pojďme se podívat, jaké v ní jsou mýty - dávno vyvrácené, avšak bohužel stále nezřídka používané. Etiketa se zlepšuje, zlepšujme se […] The post Dámská etiketa a její 3 největší mýty appeared first on Dreamlife.cz.

14.02.2021 17:42

Trápí vás prokrastinace? Zkuste tuto techniku!


[https://dreamlife.cz/prokrastinace-zkuste-tuto/]
Ach ta prokrastinace! Lehko se do ní zabředne, těžko se z ní dostává. Co může pomoci? Jít na to postupně… Všichni to známe Odkládání, odkládání a zase odkládání! Jako dítěti mi tatínek do památníčku nakreslil Křemílka a Vochomůrku a k tomu napsal: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.“ Už v ranné m věku mě […] The post Trápí vás prokrastinace? Zkuste tuto techniku! appeared first on Dreamlife.cz.

© 2021 - PERPETUM web design