KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Dreamlife.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dreamlife.cz
Listování: předcházející  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 [ 6 ]

05.01.2021 21:00

Kdy začít spořit? Nejlepší čas je teď


[https://dreamlife.cz/kdy-zacit-sporit/]
Konečně máte stálou práci a přemýšlíte nad spořením? Kdy je nejlepší čas začít a kolik měsíčně odkládat? Čím dříve, tím lépe. Neodkládejte své rozhodnutí na později a začněte šetřit dnes, ať už na dovolenou, nebo na vysněné bydlení. Téma spoření jistě už alespoň jednou v životě řešil každý z nás. Často ale otázku tvorby úspor odsouváme […] The post Kdy začít spořit? Nejlepší čas je teď appeared first on Dreamlife.cz.03.01.2021 16:00

Adel a Katarina: Jak si žijí česko-slovenské krásky v L.A.?


[https://dreamlife.cz/adel-a-katarina-jak-si-ziji-ceskoslovenske-krasky-v-l-a/]
Kdo by měl dojem, že se Adel a Katarina zaměřují pouze na make-up, zmýlil by se. Tyhle krásky nabízí nejen triky na líčení ve hvězdném stylu, ale také vlogy plné luxusu, přátelství a zajímavostí z Kalifornie, ve které žijí! Ani business témata, úspěch a osobní rozvoj jim nejsou cizí… Točíte nejen make-up tutoriály, ale i […] The post Adel a Katarina: Jak si žijí česko-slovenské krásky v L.A.? appeared first on Dreamlife.cz.

31.12.2020 02:00

Sklenice a etiketa: V čem nápoje nejlépe vypadají i chutnají?


[https://dreamlife.cz/etiketa-sklenice/]
Správně zvolená sklenice udělá nejen dobrý dojem, ale i podtrhne chuť a vůni nápoje! Pojďme se podívat na základní typy a tipy… Jaká sklenice je ta pravá? Jak pít jako dokonalá dáma nebo dokonalý gentleman? Inu, co se alkoholických nápojů týká, tak nutno pít především rozumně (znát svou míru) + ze správné (a samozřejmě čisté) […] The post Sklenice a etiketa: V čem nápoje nejlépe vypadají i chutnají? appeared first on Dreamlife.cz.

27.12.2020 18:00

Jak jednoduše získat chuť do života?


[https://dreamlife.cz/jak-jednoduse-ziskat-chut-do-zivota/]
Seskok padákem nebo vyplnění daňového přiznání za pět dvanáct? Netřeba! Máme pro vás jednodušší a stejně efektivní tipy, kterými získat nebo aspoň podpořit vzrušení a chuť do života! Není to v extrémech, je to ve smyslech Mnozí hledají zpestření v něčem extra. Rozmazlují se nebo navyšují dávku adrenalinu tak dlouho, až ztrácí pokoru nebo jdou […] The post Jak jednoduše získat chuť do života? appeared first on Dreamlife.cz.

20.12.2020 19:56

Touha po uznání může být bezedná, nepropadejte jí!


[https://dreamlife.cz/touha-po-uznani-muze-byt-bezedna-nepropadejte-ji/]
Být nejlepší nebo k nejlepším patřit, být oceněn, pochválen, oblíben… Touha po uznání je s námi už odnepaměti. Může být přirozená a motivující, ale pouze do jisté míry. Lpět na uznání druhých demotivuje a v rozvoji a spokojenosti brání. Jak to vybalancovat? Uznání od kolébky Dítě touží po uznání rodičů, student po uznání lektora, přátelé […] The post Touha po uznání může být bezedná, nepropadejte jí! appeared first on Dreamlife.cz.

18.12.2020 02:49

Znáte kávové bony? Recept na cukroví, kterým zaujmete!


[https://dreamlife.cz/znate-kavove-bony-recept-na-cukrovi-kterym-zaujmete/]
Cukroví, které nemá každý a kterým okouzlíte nejen milovníky kávy, to jsou kávové bony! Tento recept rok nabírá energii v šuplíku naší kuchyně, aby se na vánoční čas mohl předvést v plné parádě. Tak tomu je již desítky let! Rozhodli jsme se o něj s vámi podělit…  Co je potřeba? Těsto: 120 g másla (lze použít veganskou verzi […] The post Znáte kávové bony? Recept na cukroví, kterým zaujmete! appeared first on Dreamlife.cz.

13.12.2020 23:21

9 tipů, jak ukočírovat konflikt a stát se pány situace


[https://dreamlife.cz/konflikt8/]
Říká se, že chytrý člověk konflikt ve slušnosti a efektivně řeší a moudrý mu předchází. Ne vždy se ale sejdou lidé v takové sestavě nebo v takovém rozpoložení. Mnohdy emoce rozum zatemní… Proto přinášíme tipy, jak se stát pány situace, a tím dokázat nepříjemné situace minimalizovat, nebo jim dokonce předejít.  Zkrotit konflikt neznamená zkrotit člověka […] The post 9 tipů, jak ukočírovat konflikt a stát se pány situace appeared first on Dreamlife.cz.

06.12.2020 20:14

3 nejzákladnější poznání pro spokojenost, zdraví, vztahy


[https://dreamlife.cz/3poznani/]
Jedny z nejzákladnějších poznání, která všichni -tak nějak- známe, ale téměř každý z nás na ně někdy zapomněl… Míváme tendence ta nejjednodušší poznání, která mnohdy máme v mysli/srdci vryta již od dětství, opomíjet. Pojďme si 3 základní připomenout… Život je víc než věci nebo peníze Lidský (i zvířecí nebo rostlinný) život má mnohem vyšší cenu […] The post 3 nejzákladnější poznání pro spokojenost, zdraví, vztahy appeared first on Dreamlife.cz.

29.11.2020 23:00

Prachovka za všechny prachy: Příběh neúspěšného sebevraha


[https://dreamlife.cz/prachovka-pribeh/]
Úspěch může být oříšek, stejně tak i „pouhá“ motivace k práci, bohatství, vztahům, k životu. Vždy ale existuje způsob, jak to aktivovat. Někdy velmi neočekávaně. Pojďme se podívat na jeden zajímavý příběh…  Laškuje s vámi pocit vyhoření? Pochybujte o svém smyslu života? Hledáte směr? Kuráž a odhodlávání dělat, co vás baví? Postrádáte radost ze života? […] The post Prachovka za všechny prachy: Příběh neúspěšného sebevraha appeared first on Dreamlife.cz.

© 2021 - PERPETUM web design