KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Dreamlife.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dreamlife.cz
Listování: předcházející  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 [ 7 ]

11.11.2020 14:35

Kdy je vhodné si půjčit a kdy je to zbytečné?


[https://dreamlife.cz/kdy-je-vhodne-si-pujcit-a-kdy-je-to-zbytecne/]
Je vždy skutečně nutné si půjčit? Otázka se zdá být víc než zřejmá. Více než polovina Čechů však připouští, že kupuje věci, které se ukáží jako zbytečné. Dvě třetiny z nich smlouvy pečlivě nečtou. V případě půjček je však klíčové rozhodnout se správně. Je skutečně nutné si půjčit? Zvláštní příležitost, sleva, výprodej nebo momentální rozmar? […] The post Kdy je vhodné si půjčit a kdy je to zbytečné? appeared first on Dreamlife.cz.09.11.2020 02:35

Spolu - Úžasné video, které zahřeje u srdce


[https://dreamlife.cz/spolu-uzasne-video/]
Míváme tendence více vnímat, co nás rozděluje než to, co nás spojuje. Přitom spolu jsme silnější! Pojďme znovuobjevit krásu a sílu okamžiku, když táhneme za jeden provaz. Spolu jsme silnější Chceme-li přelomit 1 tužku, zvládneme to snadno. Chceme-li jich přelomit 10 najednou, už budeme mít menší problém. A co když budeme chtít přelomit 100 tužek najednou? […] The post Spolu - Úžasné video, které zahřeje u srdce appeared first on Dreamlife.cz.

01.11.2020 19:00

Úvod do pozitivní psychologie a proč nestrkat hlavu do písku


[https://dreamlife.cz/pozitivni-psychologie-nestrkat-hlavu-do-pisku/]
Oproti „běžné psychologii“ se pozitivní psychologie zaměřuje více na kladné stránky života. Neignoruje, nebagatelizuje ani nebanalizuje negativní stránky, ale prostřednictvím kladů s nimi pracuje. Ačkoli má obrovskou sílu, je jí stále pomálu. Pojďme to změnit! Hlava v písku Hned v úvodu musíme upozornit, že pozitivní psychologie nepracuje s „pštrosími“ manévry. Um „strčit hlavu do písku“ tedy neučí […] The post Úvod do pozitivní psychologie a proč nestrkat hlavu do písku appeared first on Dreamlife.cz.

20.10.2020 17:49

Stejk: Zaměřuji se na to dobré


[https://dreamlife.cz/stejk/]
Jakub Steklý alias Stejk je jedním z nejpopulárnějších youtuberů na české scéně. Točí zajímavosti z domova i ze světa, rekordy, vlogy, rozbalovačky… Jeho videa mají více než 350 000 000 zhlédnutí a jeho hlavní YouTube kanál více než 850 000 odběratelů. Co nám o sobě tento sympaťák z Pardubic prozradil? Kdy Tě poprvé napadlo, že budeš youtuber? Zpočátku jsem o […] The post Stejk: Zaměřuji se na to dobré appeared first on Dreamlife.cz.

18.10.2020 22:49

Tři jednoduché fígle, které zkrotí úzkost a stres


[https://dreamlife.cz/figle-proti-uzkosti/]
Úzkost a stres jsou přirozenou součástí života, avšak nejsou to pocity, které bychom dlouhodobě chtěli nebo potřebovali prožívat. Na jejich zkrocení mohou pomoci jednoduché fígle…  Úzkost a stres lze zkrotit I „negativní“ emoce jsou přirozené a pravděpodobně není reálné je zcela vytěsnit. Zdá se, že je dokonce občas (chvilkově) potřebujeme. Můžeme je ale dostat pod kontrolu […] The post Tři jednoduché fígle, které zkrotí úzkost a stres appeared first on Dreamlife.cz.

© 2021 - PERPETUM web design