KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Baby-cafe.cz'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Baby-cafe.cz
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 další

17.08.2020 05:35

Vše, co potřebujete vědět o rodičovském příspěvku v roce 2020


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4270-vse-co-potrebujete-vedet-o-rodicovskem-prispevku-v-roce-2020]
Rodičovský příspěvek prošel v roce 2020 hned několika změnami. Jak je to s přivýdělkem na rodičovské, docházkou dítěte do školky a jak si o rodičovský příspěvek zažádat? V našem přehledu se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Ať už máte dvouletého rošťáka, nebo ho zatím nosíte pod srdcem. Photo by Wesley Tingey on Unsplash17.08.2020 05:35

Ideální auto pro svobodnou ženu? Překvapivě sedan


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4271-idealni-auto-pro-svobodnou-zenu-prekvapive-sedan]
Výběr ideálního auta není pro nás ženy nic jednoduchého. Toužíme po prostornosti, pohodlí, praktičnosti i atraktivním designu. A rozhodně se nespokojíme s průměrem. Proč je sedan pro něžné pohlaví tou správnou volbou a na co se při výběru dívat?   

17.08.2020 05:35

V jakých situacích budete rádi za havarijní pojištění?


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4272-v-jakych-situacich-budete-radi-za-havarijni-pojisteni]
Havarijní pojištění stále patří k těm, která mnoho řidičů podceňuje. Buď je pro ně moc drahé, nebo si řeknou, že ho nikdy nevyužijí. Pak se ale dostanou do situace, kdy by právě havarijní pojištění velmi ocenili. Kdy ho nejčastěji využijete? 

17.08.2020 05:35

V evropských metropolích se otevírají vánoční trhy návštěvníkům. Kam letos vyrazit?


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4269-v-evropskych-metropolich-se-oteviraji-vanocni-trhy-navstevnikum-kam-letos-vyrazit]
Vánoční trhy v Praze, v Olomouci a v Brně jsou vám málo? Rádi byste zažili něco netradičního? Vydejte se poznat adventní zvyky k zahraničním sousedům a ještě o kousek dál. Víte, kde mají ty nejkrásnější vánoční trhy v Evropě, kde najdete Ježíškův trh a kde advent nezačíná rozsvícením stromečku, ale roztočením pyramidy?   Většina vánočních trhů v Česku začíná 29. až 30. listopadu, tedy první adventní neděli, nejen naši zahraniční sousedi, ale i třeba vzdálenější Maďarsko, si sváteční atmosféru chtějí pořádně užít a startují už v polovině listopadu, někteří dokonce ještě dříve. Co se konce týká, ten většina měst stanovuje na Štědrý den, popřípadě první či druhý svátek vánoční, jen hrstka trhů pokračuje až do Silvestra a ještě pár dní po něm. I tak je ale dostatek času nasát kouzlo Vánoc, zaposlouchat se do koled, ochutnat tradiční pochutiny a zahřát se svařeným vínem. Otázkou teď jen zůstává: „Kde?“

17.08.2020 05:35

3 tipy, se kterými na nákupech pro děti ušetříte stovky až tisíce korun


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4268-3-tipy-se-kterymi-na-nakupech-pro-deti-usetrite-stovky-az-tisice-korun]
Děti nám přinášejí chvíle plné smíchu, lásky a radosti. Přinášejí s sebou však i starosti, které se promítají jak do výchovy, tak i do rodinného rozpočtu. Asi každý chce svým drobečkům dopřát to nejlepší, ať už se jedná o jídlo, oblečení či hračky. Často nás to však stojí víc, než bychom si představovali nebo si vůbec mohli dovolit. Abychom vám to usnadnili a vaše rodičovství od těchto starostí trošku odlehčili, připravili jsme si pro vás tři tipy, se kterými nákupy zvládnete levně a ještě k tomu i kvalitně.

17.08.2020 05:35

5 nejlepších výletů z Marsa Alam aneb Kam vyrazit z oblíbeného egyptského letoviska


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4267-5-nejlepsich-vyletu-z-marsa-alam-aneb-kam-vyrazit-z-oblibeneho-egyptskeho-letoviska]
Marsa Alam se řadí mezi nejnavštěvovanější egyptská letoviska. Mnozí turisté, kteří ale do této destinace míří, si neuvědomují, že od proslulých pyramid v Gíze je destinace vzdálena přes 700 kilometrů. Vydat se tak na výlet do Káhiry a okolí zabere minimálně dva dny. Avšak pyramidy nejsou jedinou egyptskou památkou, z Marsa Alam máte dveře otevřené do jiných koutů země.

17.08.2020 05:35

Prima dovolená u vody


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4266-prima-dovolena-u-vody]
Letním dnům s příjemnými teplotami zajisté není konec. I na konci srpna nebo v září si v Čechách můžete užít příjemnou dovolenou u vody. Dovolenou v pozdním létě si zde můžete udělat i na víkend.

17.08.2020 05:35

Oživte interiér kobercem


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4265-ozivte-interier-kobercem]
V dnešní době lze na trhu najít opravdu velké množství různých druhů podlahových krytin. Je možné si do vaší místnosti pořídit linoleum, plovoucí podlahu či koberec. V tomto článku vám představíme, proč ještě koberce zdaleka z módy nevyšly, a také, že neuděláte chybu koupí kusového koberce.   Proč právě koberec?   Koberce v interiéru jsou příjemné na dotek a měkké na došlap. Na výběr je obrovské množství typů a druhů, od velmi měkkých s delším vlasem po méně měkké a na výšku nízké. Každý typ koberce také oceníte v jiné místnosti. Potřebujete dětský koberec? Není problém, stačí si vybrat.   Věděli jste, že koberec je také ideální povrch, který spolehlivě tlumí hluk? Možná jste někdy zaslechli, když sousedům na ,,plovoučku” něco upadlo, slyšeli jste si přes strop relativně zřetelně, že? Koberce současně zlepšují akustiku, proto se skvěle hodí například do obývacího pokoje, kde se díváte na televizi či posloucháte hudbu.   Další příjemnou funkcí koberců je, že pohlcují prach a nečistoty. Nemusíte tedy každý den uklízet podlahu, jako byste možná byli nuceni v případě PVC nebo plovoucí podlahy. Přes to všechno navíc dnešní moderní koberce vypadají stále skvěle a péče o ně není vůbec náročná.  

17.08.2020 05:35

Hydroplán, delfíni i bungalovy na moři. To vše vás čeká v ráji na zemi na Maledivách


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4264-hydroplan-delfini-i-bungalovy-na-mori-to-vse-vas-ceka-v-raji-na-zemi-na-maledivach]
Uvažujete o dovolené na Maledivách? Pak z úvah přejděte k realizaci, Maledivy jsou skutečně rájem na zemi a turistům nabízí přesně to, co najdete na tolik obdivovaných fotografiích s bungalovy uprostřed průzračného azurového moře. Co vše vás na Maledivách čeká? Říká se, že Maledivy je nutné zažít, projít a ochutnat, s čímž se nedá jinak než souhlasit. Už při koupi zájezdu zjistíte, že každý resort má svůj ostrov, který je různě velký. Někde tak můžete bydlet na ostrůvku o průměru jen 150 metrů, jinde až dva kilometry. Obavy z nedostatku soukromí proto nejsou na místě, zároveň ale není důvod se strachovat z minima zábavy a aktivit, maledivské resorty nabízí restaurace, bary i sportovní vyžití.

17.08.2020 05:35

Rytíř Daylong, chrabrý a galantní ochránce dětí


[https://mailer.baby-cafe.cz/38-reklama/4263-rytir-daylong-chrabry-a-galantni-ochrance-deti]
Milí rodiče a prarodiče! Dopřejte slunce vašim dětem a vnoučatům bez strachu o jejich zdraví. Jedete na dovolenou, k vodě, na kolo, na zahradu, na procházku nebo si chcete dopřát trochu dovádění na dětském hřišti? Čeká vás „malá“ horská túra? Chrabrou a galantní ochranu v boji proti nežádoucím účinkům nadměrného slunečního záření vám poskytnou členové rytířského „žlutého řádu“ Daylong Kids a Baby.

© 2020 - PERPETUM web design