KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'O všem na internetu'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server O všem na internetu
20.08.2021 03:07

Total Commander 8 + Total Commander 1.0 pro Android


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/bZWP5y9Iwjo/]
Před týdnem vyšla již 8 verze oblíbeného souborového manažera Total Commander 8. Novinky nejsou nikterak zásadní, ale minimálně to může donutit některé aktualizovat svůj starý a nebezpečný Total Commander, pokud jeho verze je nižší než 7.5 a pokud používáte Total Commander také jako FTP client, neboť zde jsou hesla naprosto nezabezpečená a obrovská spousta lidí ještě používá starší verze tohoto manažera. Týden před uvedením 8 verze pro desktop byla nově vydána také verze Total Commander 1.0 pro Android, která je zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete z Android Marketu/Google Play nebo zde je přímý link.20.08.2021 03:07

Windows 8 Consumer Preview - stáhněte si připravované Windows


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/o3k7_dGKBkU/]
Microsoft uvolnil testovací verzie Windows 8 volně ke stažení. Není to sice ani beta verze, takže funkce, výbava se bude jistě ještě hodně měnit, ale můžete si tak vyzkoušet, co na nás Microsoft chystá a na jaké novinky se můžeme v nových Windows 8 těšit. Někteří jsou z nového vzhledu Metra nadšeni, jiní zase až tak nadšení nejsou. Pokud vás zajímá, co nás čeká, můžete si již teď stáhnout ISO soubory Windows 8 Cunsumer Preview. Windows 8 ISO download

20.08.2021 03:07

Nová verze editoru PSPad 4.5.6


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/QmkF5UnBu8U/]
Programátorům velmi dobře známý český editor PSPad se dočkal po dvou letech nové verze a to PSPad v4.5.6. PSPad je skutečně povedeným editorem zdrojových kódů pro téměř jakýkoliv programovací jazyk (nabí. Jeho historie je dlouhá a počet stažení svědčí o tom, že je celosvětově populární. PSPad má tolik funkcí a možností, že nevím, jak bych jej rozumně zrecenzoval, je potřeba, aby si ho každý vyzkoušel sám.

20.08.2021 03:07

Google dnes spouští Google nákupy pro ČR (Google Product Search)


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/otkFozoIWzg/]
Google dnes spustil v ČR v beta verzi svého srovnávače zboží pod názvem Google nákupy. V zahraničí je služba již roky používána a známá pod názvem Google Product Search. Je sice zřejmé, už jen díky nálepce beta, že nejde zatím o plnohodnotnou verzi, přesto to však přináší konkurenci mezi české srovnávače, kde hlavní prim hraje Heureka.cz, Zboží.cz a Srovnáváme.cz. Na druhou stranu, jakákoliv konkurnce nutí všechny, aby se snažili, nabídli něco více a lépe než konkurence, tudíž bude zde motivace, ze které budou mít prospěch zejména uživatelé.

20.08.2021 03:07

Yahoo Site Explorer dnes končí


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/CWH2AtFsgYQ/]
Dnešním dnem končí služba Site Explorer od Yahoo. Část těchto služeb přebírá Bing Webmaster Tools. Site Explorer nebyl ovšem jen běžným webmasterovským nástrojem pro správu vašich stránek, kde jste mohli kontrolovat počet zaindexovaných stránek, chyby v procházení robotů vašimi stránkami, spravovat např. feedy jako XML, RSS ... Jeho přidanou hodnotou byla možnost analyzovat zpětné odkazy (tzv. backlinky). Z pohledu jednoho z nejsprostších slov posledních internetových let - SEO, se tak jedná o ztrátu výborné služby, která občas udělala medvědí službu.

20.08.2021 03:07

Stahujte pre-beta verzi Windows 8


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/qvbq05DU25U/]
Dnes byla uvolněna pre-beta verze nově představovaného operačního systému Windows 8. Ta je určena samozřejmě primárně vývojářům. Z webu Microsoftu můžete však tuto pre-beta verzi Windows 8 stahovat již nyní ve formátu ISO.

20.08.2021 03:07

Provozujete eshop? Pak můžete mít svůj eshop na Facebooku do 1 minuty


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/P2wmWBtUoc4/]
Máte vlastní eshop? A komunikujete se svými fanoušky přes Facebook? Pak můžete díky jednoduché aplikaci mít celý svůj eshop s vašimi produkty a službami také v záložce na Facebooku. V zahraničí je tento způsob obchodování označnován jako f-commerce (Facebook ecommerce) a slaví velké úspěchy. V ČR se objevili již také první vlaštovky, které nabízí možnost mít internetový obchod na Facebooku. Jedním a nejnovějším z nich je také komerční aplikace Plugo eshop od společnosti Plugo, která díky načítání XML feedu pro Zboží.cz nebo Heureka.cz, vám umožní provozovat eshop na Facebooku do 1 minuty.

20.08.2021 03:07

Prodám Dreamweaver 8 (krabicová verze - WIN/MAC)


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/d6mhuj-UNBk/]
Prodám krabicovou verzi výborného nástroje nejen pro webdesignéry Macromedia Dreamweaver 8 (ENG). Součástí prodeje je tedy krabice, manuál v anglickém jazyce a instalační CD s licenčním číslem. Licence vám samozřejmě umožňuje volně upgradovat na novější verzi např. Dreamweaver CS5 nebo na nějaký balík Adobe Creative Suite. Software lze instalovat jak na Windows tak na MAC. Díky tomuto softwaru získáte to nejlepší, co si pro sebe může webdesignér kódující v XHTML / CSS / JS / PHP pořídit ;) Velmi pěknou recenzi Dreamweaver 8 si můžte přečíst na myego.cz.

20.08.2021 03:07

TowerDefence.net - nutnost pro hráče TD her


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/8w2pXdtX1EU/]
Tower Defense (Defence) hry patří mezi velmi oblíbené kategorie her, které přináší povětšinou rychlý spád a nutí hráče používat trochu toho logického a strategického myšlení. Proto se mohou v mnoha případech stát velmi návykovými. A dnes si tu představíme jeden internetový portál, který je právě na tuto zábavu zaměřen. A pokud již tento žánr znáte, toto by pro vás mělo být takřka nutností.

20.08.2021 03:07

Tisíc a jedna noc - pouze nafouknutý seriál?


[http://feedproxy.google.com/~r/ovsem/~3/UgFmndj8CFU/]
TV Nova v posledních dnech nešetří chválou turecké telenovely Tisíc a jedna noc (Binbir Gece v originále), ale sledovanost a kvalita nemusí být ve vzájemném rovnajícím se poměru. Co si o seriálu myslí bezmála 2 tisíce návštěvníků Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD)? Že by tento "úspěšný" televizní počin byla jen nafouknutá bulbina ze strany komerční televize Nova? Odkaz na stránku telenovely Tisíc a jedna noc na ČSFD. Schválně, co si o tomto dá se skoro říci fenoménu myslíte vy? Ťukáte si na čelo? Nebo byste rádi zaťukali na čelo někomu jinému? Minimálně se můžeme všichni zasmát nad komentáři.

© 2021 - PERPETUM web design