KLÁVESKA.cz

Zprávy z kategorie 'Bydlení'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech kategorií
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Dům a zahrada
23.10.2020 20:35

Posviťme si svíčkami pro příjemnou náladu


V současné stresové době mnoho z nás hledá možnosti, jak trochu „vypnout“, zklidnit svou mysl i tělo a uvolnit se. Jemné mihotavé světlo svíček a jejich příjemná vůně k tomu mohou dopomoct.
23.10.2020 00:35

Inspirace: Trendy kuchyní pro rok 2021


Sledujeme-li dlouhodobý vývoj designu kuchyní, povšimneme si, že se trendy rok od roku nijak radikálně nemění, spíš se zvolna posouvají. Designéři už teď odhadují, jakým směrem se vydají v příštím roce.
22.10.2020 01:07

Nechte děti kreslit po stěně: pořiďte speciální fólii nebo nátěr


Děti jsou bytosti tvořivé a někdy to odnese i vaše krásně vymalovaná stěna. Co takhle drobotině vyhradit místo na zdi, kde se bude moci vyřádit voskovkami nebo křídami, aniž byste museli znovu malovat? Pomohou zvláštní nátěry a fólie.
21.10.2020 18:07

Nenáročné netřesky se hodí na zahrady i do interiérů


Drobné i větší růžice netřesků jsou půvabnou dekorací mnoha zahradních skalek a zídek, vyniknou však také v různých keramických či skleněných nádobách. Pěstovat je můžeme nejen venku, ale i v domácnostech.
všechno z Dům a zahrada

server Bydlet.cz
23.10.2020 20:21

Recepty z lokálních surovin: pomazánka z červené řepy


Příchod podzimu s sebou přináší i změnu našich chutí. Potřebujeme více energie a toužíme po něčem hutnějším. Mějte ovšem na paměti, že jídlo může být vydatné a zároveň po něm nemusíte přibrat 5 kilo. S tím souvisí třeba také výběr surovin.
23.10.2020 20:21

Proč foukat do fasád?


Je tu podzim a Češi se začínají zase zajímat o to, jak pořádně zateplit dům, aby z něj neunikalo teplo. Čím dál oblíbenější variantou je foukaná izolace jako efektivní a přesné řešení, při kterém nevzniká žádný odpad.
22.10.2020 19:14

Kvalitní postel = základ života


Průměrný člověk prospí až třetinu svého života. Zdravý spánek je totiž pro obnovu lidského organismu naprosto klíčový. Aby si tělo mohlo přes noc odpočinout a člověk ráno nevstával jako „zpráskaný pes“, je dobré investovat do kvalitní postele z masivu.
22.10.2020 18:14

Aktuální podzimní online aukce nabízí pozoruhodné artefakty z Tibetu, Číny a Mongolska


Čína na papíře a hedvábí - takový název nese online aukce, ve které se nabízí až do neděle 1. listopadu milovníkům Orientu a sběratelům pestré portfolio uměleckých děl z období 18. až 20. století, jež spojuje právě papír a hedvábí jako základní matérie.
všechno z Bydlet.cz

server BydlímeKvalitně.cz
23.10.2020 16:49

Jak ochránit nábytek před čtyřnohými kamarády?


Žádný pes nemá rád nudu. Proto byste jeho pozornost měli odvést k něčemu jinému. Existuje spousta hraček na kousání i jiné, stačí se jen rozhlédnout.
22.10.2020 22:49

Malá předsíň: Zavřete úložné prostory a pusťte do ní světlo


K malému bytu patří malá předsíň, s tím nic nenaděláme. Pokud vás trápí nedostatek místa v ní a nevíte si rady s tím, jak ji zařídit, aby vám dennodenně dobře sloužila a ještě byla pěknou vizitkou celého vašeho bydlení, čtěte následující řádky.
21.10.2020 21:49

Podzimní tvoření z listů: Vyrobte si věnec, stylovou roušku nebo girlandu


Příroda je mocná čarodějka a ráda nám propůjčuje svoje dary, které můžeme snadno přetvořit v řadu DIY vychytávek a výrobků. Máme pro vás deset tipů, jak proměnit podzimní listí ve stylovou dekoraci nebo doplněk.
20.10.2020 10:42

Activity board: Zábava pro vaše děti na hodiny a hodiny. Vyrobte ho sami!


Potěšte vaše dítě originálním dárkem a vyrobte si s námi activity board. Vzdělávací pomůcku, která nahradí drahé interaktivní hračky a děti zabaví na dlouhé hodiny.
všechno z BydlímeKvalitně.cz

server Bydlení Novinky.cz
23.10.2020 12:00

Halloweenskou atmosféru vykouzlíte i díky osvětlení ve tvaru pavučin nebo lebek


Anglosaský lidový svátek Halloween si v Česku získává stále více příznivců. Jeho slavení je ale u nás trochu jiné než v západních zemích. Řada lidí si ho spojuje jen se strašidelnou podzimní výzdobou. K ní neodmyslitelně patří hlavně vhodně zvolené osvětlení, které může interiéru dodat tu správnou...
23.10.2020 10:00

Zděděný panelový byt majitelka zrekonstruovala, dodala mu nejen barvy


Co se zděděným bytem po prarodičích, řeší hodně mladých lidí. Zastaralé vybavení, nevyhovující dispozice i velikost. Podobné dilema měla majitelka jihlavského bytu, který zdědila po tetě. Panelový dům se nachází na jednom z prvních, respektive nejstarších sídlišť blízko centra města.
23.10.2020 07:00

Majáková loď získala nový život i vybavení. Je z ní výjimečný obytný člun


Výjimečný příbytek je možné objevit v docích anglického Gloucesteru. Je jím totiž krásně červeně natřená majáková loď jménem Sula. Historické plavidlo, které již dlouho neslouží svému původnímu účelu, majitelé proměnili v obytný prostor, který dokonce pronajímají. Díky tomu je možné do nitra lodi...
22.10.2020 15:00

V elektrospotřebičích budou od listopadu nové energetické štítky


Od začátku listopadu budou výrobci elektrospotřebičů do balení výrobků přikládat ke stávajícím i nové energetické štítky. V Česku a dalších zemích EU budou platit od března příštího roku. Zařazení výrobků do energetických tříd podle jejich spotřeby elektrické energie má být díky novému značení...
všechno z Bydlení Novinky.cz

server Útulně.cz
19.10.2020 00:14

Kožená křesla, bílé kuchyně a avantgardní pokoje: Jak si zařídili bydlení slavní


Volný čas, Zábava, Celebrity
18.09.2020 13:07

Jak zařídit dětský pokoj? Investujte do židle a postele, radí designérka


Děti a rodina
08.09.2020 09:00

Princ Harry a jeho manželka vrátili peníze za opravu britského sídla


Celebrity
23.08.2020 12:00

Sůl, ocet nebo horké mléko: Jak na nejběžnější skvrny na oblečení


Léto, zábava, grilování, sport. Ale také špatně odstranitelné skvrny na oblečení od trávy, oleje nebo potu. Víme, jak si poradit s těmi nejčastějšími.
všechno z Útulně.cz

server ÚtulnýDům.cz
14.10.2020 15:21

Co by na žádné zahradě nemělo chybět? Zahradní gril a party stan pro nepřízeň počasí!


Konečně jste si splnili svůj sen a máte vlastní zahrádku? Řešíte, co by na ní nemělo chybět? Určitě nějaký záhon na pěstování zeleniny, ovocný strom, posezení a gril. No a pokud je dostatečně velká, pak třeba taky bazén.
29.09.2020 10:00

Jak vybrat kytici? Naslouchejte květomluvě!


Jedna květina může říct víc než tisíc slov. Chcete člověku, na kterém vám záleží, donést kytičku, ale už nějakou tu hodinu si lámete hlavu výběrem květin? Budou lepší růže, gerbery, lilie nebo nějaké jiné? Poradíme vám, jak kytici vybrat.
17.09.2020 11:56

Seznamte se s trendy nábytkářského odvětví na veletrhu FOR INTERIOR


Pro nábytkářský obor je klíčovou událostí veletrh FOR INTERIOR, který se bude konat od 1. do 4. října 2020 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Přijďte se podívat, jaké novinky představí nejvýznamnější výrobci, designéři a profesionálové ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Letňanský...
17.09.2020 10:56

Stavební veletrh FOR ARCH bude v září klíčovou událostí v oboru


Stavební veletrh FOR ARCH odstartuje již čtvrtou dekádu své existence. Ve dnech 22. až 26. září 2020 jako jedna z nejvýznamnějších akcí oboru představí v PVA EXPO PRAHA novinky, trendy a produkty napříč stavebními odvětvími. FOR ARCH je jedním pilířů oboru, který podpoří nutný restart ekonomiky a už...
všechno z ÚtulnýDům.cz

server In bydlení lidovky.cz
30.05.2020 12:35

VIDEO: Prototyp nové rakety firmy SpaceX explodoval na testovací rampě. Nikdo se nezranil


Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX v sobotu explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou...
30.05.2020 12:35

Bylo to podobný jako s komoušema, říká o koronakrizi Petr Fiala z Mňágy a Žďorp


Rozhodli se nevzdat. Kapela Mňága a Žďorp koronakrizi čelila nebývalou aktivitou a hýřila nápady. Odehrála sérii streamovaných koncertů, každý jiný a každý s nějakým nápadem. Není divu, že Petr Fiala na poslední měsíce vzpomíná téměř s nadšením.
30.05.2020 12:35

Balkánští bratři si kvůli viru zavírají hranice. Spor mezi Černá Horou a Srbskem graduje


Byl to poslední bratrský svazek na troskách bývalé Jugoslávie. V roce 2006 se ale Černá Hora od Srbska odtrhla a od té doby míří každý jinam - Černohorci na Západ, Srbové pošilhávají po Rusku a Číně. Mezi oběma zeměmi gradují spory, které vyústily v rozmíšku o otevírání hranic po ústupu koronavirové...
30.05.2020 12:35

Osoby zadržené kvůli smrti 39 Vietnamců čelí obvinění z pašování lidí


Třináct osob, které byly ve Francii zadrženy v souvislosti s loňskou smrtí 39 vietnamských migrantů, jejichž těla byla nalezena v Británii, bylo obviněno z organizovaného pašování lidí, napomáhání při vstupu na území a ze zločinného spolčení. Šest z nich bylo obviněno z neúmyslného zabití.
všechno z In bydlení lidovky.cz

server Bydlení Idnes
30.05.2020 00:56

V dětském pokoji se postel snadno promění i na domeček či obchod


Sylvie požádala o pomoc s návrhem prvního pokoje pro svou rok a půl starou dcerku designérky Jindřišku Sokolovou a Michaelu Jankovou. Obě mají malé děti, práce je tak nejen těšila, ale mohly také zužitkovat své zkušenosti ze života. Proměna byla fotografována pro časopis Domov.
29.05.2020 00:28

Poradna architekta: jak z panelákového 2+1 vytvořit prosvětlené 3+1


Vytvoření další místnost v bytě je vázané na řadu věci, dvě však bývají prioritní, a to počet oken a celková plocha. Čtenář Petr má štěstí, k dispozici je v jeho případě obojí.
29.05.2020 00:28

Dům s nejlepším kinem na světě majitel opouští. Věří, že kupce najde


Dům Chalfont Manor v anglickém hrabství Buckinghamshire je na prodej v přepočtu za 248 milionů korun. Součástí nemovitosti je špičkové domácí kino Steinway, které stálo 30 milionů korun.
28.05.2020 00:49

Žít spíš vedle sebe než spolu. Sourozenci si postavili zvláštní chatu


Instruktorka jógy a její bratr zubař si postavili na rodinném pozemku dvojchatu. Dům nedaleko mexického jezera Pátzcuaro je pro ně splněným snem a místem, kde se mohou nerušeně věnovat svým koníčkům.
všechno z Bydlení Idnes

server O Bydlení.cz
29.05.2020 10:35

jkjjk28.05.2020 02:49

Test testovaci


Perex clanku test
28.05.2020 01:28

Test testovaci


Perex clanku test
18.04.2020 03:49

Velikonoční zvyky a tradice


Velikonoce jsou spojeny s různými obyčeji a zvyky. V různých koutech České republiky se provádí různé obyčeje, které ale postupně ať chceme, nebo ne pomalu mizí. Stále je populární barvení vajíček, malování kraslic, pletení žil a tatarů, karabáčů z vrbového proutí, pečení mazanců, perníčků, už méně...
všechno z O Bydlení.cz

server Môjdom.sk
20.05.2020 02:28

Prístavba kuchyne: 5 krokov k presvetlenému priestoru, ktorý vyhovuje celej rodine


Rekonštrukcia zle postavenej prístavby znamenala pre Ellie a Nicka možnosť vytvoriť nový, na mieru šitý priestor pre rodinu a pre dvoch ušatých miláčikov.
20.05.2020 01:14

Rady a tipy pred výberom chladničky s mrazničkou


Bez chladničky by sme boli dnes stratení, a preto je bez pochýb najlepšou kamarátkou každej domácnosti. Nové modely ponúkajú dostatok priestoru, možnosť optimálneho nastavenia teploty a vlhkosti i nezanedbateľnú úsporu energie.
19.05.2020 01:42

Súťaž Interiér roku: Unikátny minimalistický byt, aký ste ešte nevideli


Minimalistický byt na okraji Prahy s rozlohou 52 m2 a predzáhradkou s výmerou 25 m2 reaguje na užívateľov aktívny život, trávenie času v divokej prírode a jeho záujem o súčasné technológie. Unikátny dizajn spája oboje.
19.05.2020 01:42

Inšpirujte sa a vyberajte: 50 vecí v 4 interiérových štýloch do vašej kúpeľne


Vynovte si kúpeľňu a stavte na moderné trendy. Inšpirujte sa našimi tipmi na zariadenie a doplnky a spravte si z nej dokonalé útočisko na relax.
všechno z Môjdom.sk

server Životní styl.cz
04.05.2020 03:56

Lze přeprogramovat náš mozek?


Všichni vnímáme, že emoce jsou nakažlivé- to znamená, že když chceme, aby se někdo v našem okolí cítil dobře, musíme ze všeho nejdříve přivést do pohody sami sebe…Teď je na místě otázka? Děláme to? Snažíme se nebo plyneme životem se svou špatnou náladou často s negativními emocemi.
04.05.2020 03:56

Je možné nakreslit 100 karikatur za 100 minut? Přijďte pomoci.


Přichází vrchol pražské jarní výstavní sezóny - jarní veletrhy ABF s čele s FOR HABITAT a s nimi i jedinečná šance vidět na vlastní oči světový rekord, nebo se přímo osobně zúčastnit. Dovozce cejlonských čajů a delikátní kávy, společnost MIX-TEE, si letos připravila skutečnou lahůdku - pokus...
04.05.2020 03:56

STEELCASE - Amerika, která patří profíkům


Americký výrobce nábytku Steelcase, který pohltil několik světových značek mezi nimi např. německý Werndl, patří k lídrům v oblasti moderního, konstrukčně i designově novátorského kancelářského nábytku.
04.05.2020 03:56

Co jste nevěděli o přírodních vůních


Máte problém s klasickými parfémy? Bolí vás z nich hlava? Možná nastal čas seznámit se světem přírodních vůní, které nabízejí jednoduché složení a jasný směr. O co méně jsou podbízivé, o to více nesou osobnost toho, kdo je nosí.
všechno z Životní styl.cz

server Životní styl
17.04.2020 04:56

Když kouzlí designeři


Zkoušeli jste někdy namalovat obrázek do prostoru? Myslíte, že to nejde? Chyba lávky. Švédská designerská skupina FRONT popírající svými výtvory všechny možné fyzikální zákony, zahodila papíry a své vize črtá ve vzduchu o sto šest.
17.04.2020 04:56

Centrální vysavače - luxujte jenom s hadicí


Úklid patří k činnostem, které vykonáváme většinou z povinnosti a nikoli z lásky. Například takové vysávání. Patří k nejméně oblíbeným domácím pracím a důvodů, proč tomu tak je, bývá mnoho: hluk, vířící se prach, těžký přístroj…
17.04.2020 04:56

Balsamico - víno, které má říz


Ač bychom měli počínající předvánoční shon trochu osladit, tentokrát ho okyselíme. Řeč bude o octu, byť velmi lahodném… aceto balsamico.
17.04.2020 04:56

Polský nábytek pod německou taktovkou


„Ta židle má popraskané dřevo - možná to chtělo víc ohoblovat nebo nalakovat, šroubky křivě nasazené a dost trčí, jedna noha křivá, takže se židle houpe.... a jsou dost od lepidla nebo čeho.“ Jiná paní píše: „Šla jsem reklamovat židli, protože nebyla celá nalakovaná, ale jen upatlaná od lepidla.
všechno z Životní styl

server Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net
16.03.2020 17:21

Vsunúť alebo naložiť?


Možno najnenápadnejšou, ale o to dôležitejšou časťou nábytkových korpusov je chrbát (alebo taktiež „zadná stena“). Okrem dizajnu nábytku má chrbát značný vplyv na jeho pevnosť, stabilitu a uhlopriečnu súmernosť (uhlopriečna súmernosť je dôležitá vždy, avšak bezpodmienečne napríklad pri nábytku...
16.03.2020 17:21

Aké posuvné dvere sú stabilnejšie?


Klasické posuvné dvere pre vstavané skrine sú skonštruované z 3 hlavných častí - z dverí, vnútornej výplne dverí a pojazdových koliesok resp. pojazdového systému. Všetky tieto 3 hlavné komponenty sú dôležitou časťou „skladačky“, bez ktorých by posuvné dvere nefungovali vôbec, fungovali by zle, alebo...
16.03.2020 17:21

Ako určiť hĺbku vstavanej skrine?


Jednou z najzákladnejších otázok pri návrhu a konštrukcii vstavanej skrine - či už ide o vstavané skrine vyrábané svojpomocne - plne v réžii domáceho majstra, alebo o skrine dodávané na kľúč od jedného z množstva výrobcov, je jej hĺbka. Pri svojpomocnej výrobe je hĺbka vstavanej skrine dôležitý údaj,...
16.03.2020 17:21

Poctivá vstavaná skriňa svojpomocne


Rozhodol som sa pre svojpomocnú výrobu poctivej vstavanej skrine. Poctivá je v tom, že jej nechýba spodné ani horné dno, oba boky a ani zadný chrbát zo sololitu. Vo vnútorných priestoroch poličiek nezavadzajú žiadne plastové spojovacie montážne podpery - ľudovo nazývané „komandorky“ - všetko som...
všechno z Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net

server O bytech a lidech
všechno z O bytech a lidech

server Trendy bydlení.cz
všechno z Trendy bydlení.cz

server Svět bydlení
všechno z Svět bydlení

server Anuk blog.com
všechno z Anuk blog.com

server Hemmet.sk
všechno z Hemmet.sk
© 2020 - PERPETUM web design