Listování: předcházející  | 1943 | 1944 | 1945 | 1946 | 1947 | 1948 [ 1949 ]  1950 | 1951 | 1952 | 1953 | 1954 | 1955 další
Zadání odpovídá celkem 2001 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

20.05.2023 15:14

Nesmyslný faul, správné rozhodnutí sudích, hájí Špaček vyšší trest pro Voženílka. Hosták nesouhlasí

Je to pro národní tým další komplikace, jako by snad problémy s centry na světovém šampionátu v Rize nikdy neměly skončit. Poté, co turnaj předčasně skončil pro zraněné Chytila se Sedlákem, se v sobotním utkání proti Norsku museli Češi od 28. minuty obejít bez Daniela Voženílka, jemuž rozhodčí po dodatečném prostudování videozáznamu udělili trest na pět minut a do konce utkání za naražení na hrazení.

Vyškov ve druhé lize porazil Olomouc a je znovu druhý

Fotbalisté Vyškova ve 28. kole druhé ligy doma porazili B-tým Olomouce 2:0 a vrátili se na druhé místo tabulky zaručující účast v baráži o nejvyšší soutěž. Na vedoucí Karvinou, která má zápas k dobru, ztrácí bod.

20.05.2023 13:00

PŘÍKLEP EXTRA: Češi drží náskok! Děláme hloupé a zbytečné fauly, hodnotí Špaček

PŘÍKLEP EXTRA, hokejový pořad na Sport.cz k mistrovství světa v Rize a v Tampere, má v sobotu na programu pátý díl. Čeští hokejisté zaznamenali na MS zatím tři výhry a jednu porážku. Ve svém posledním vystoupení na šampionátu se ovšem výběr Kariho Jalonena povážlivě trápil se slovinským outsiderem a dnes změří síly s bojovným výběrem Norska. Zápas ve studiu Sport.cz rozebírají v roli expertů olympijský vítěz z Nagana Jaroslav Špaček a šéfredaktor sportovní redakce Práva a Sport.cz Martin Kézr. S aktualitami přímo z Rigy se přihlásí Jan Škvor a Robert Sára. Sport.cz také nabízí sestřihy ze všech utkání mistrovství světa.

HOKEJ ONLINE: Americká kanonáda bez výsledku, Dánové drží nulu

Hokejisté USA nastoupí v sobotu v 11:20 k pátému vystoupení na mistrovství světa. Ve finském Tampere bude ve skupině A jejich soupeřem tým Dánska. Zápas můžete v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz.

MS V HOKEJI: Češi ubránili 11 minut oslabení. USA hrají s Dánskem stále bez branek

Hokejový světový šampionát má na programu devátý hrací den. Již od 11:20 hraje česká reprezentace, která nastoupila v Rize proti Norsku. Ve stejném čase ve finském Tampere měří síly USA s Dánskem. V tradičním odpoledním čase od 15:20 se srazí v souboji favoritů české skupiny Kanada se Švýcarskem, v áčku si pak zahraje Rakousko s Finskem. Večerní zápasy nabídnou střet Kazachstánu s domácím Lotyšskem a duel Švédska s Francií. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích. Server Sport.cz rovněž nabízí hokejový pořad PŘÍKLEP EXTRA, kde budou zápas českých hokejistů padesát minut před úvodním vhazováním, o přestávkách i po jeho skončení hodnotit ve studiu experti.

HOKEJ ONLINE: Češi ztratili disciplínu, Norové 11 minut v početní výhodě nevyužili

Čeští hokejisté v sobotu hrají v pátém utkání na mistrovství světa v Rize s Norskem a v případě úspěchu si mohou s předstihem zajistit postup do čtvrtfinále. V sestavě už definitivně chybějí zranění Filip Chytil a Lukáš Sedlák, k dispozici už je dodatečně povolaný Radan Lenc. Zápas začal v 11.20 a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Pestrost se vypařila, všímala si Strýcová. Při comebacku měla občas jazyk na vestě

Tři zápasy dvouhry, čtyři debly. Barbora Strýcová má za sebou antukovou část rozlučkového turné, při kterém ji na cestách dělal společnost ještě ne dvacetiměsíční syn Vincent. Sedmatřicetiletá tenistka se po více než dvou letech vrátila na okruh WTA, kde byla 16. singlistkou i jedničkou ve čtyřhře.

Zemřel legendární hráč amerického fotbalu a později herec Jim Brown

Ve věku 87 let zemřel legendární hráč amerického fotbalu a později velmi úspěšný herec a také aktivista za občanská práva Jim Brown. Šampion NFL z roku 1964 a držitel tří ocenění pro nejužitečnějšího hráče zámořské ligy je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob, příslušnou anketu časopisu Sporting News v roce 2002 vyhrál. Zemřel ve čtvrtek ve svém domě v Los Angeles, oznámila na instagramu jeho žena Monique.

20.05.2023 12:00

HOKEJ ONLINE: Američané hájí stoprocentní bilanci, Dánové chtějí zlobit

MS V HOKEJI: Povedená přesilovka, Češi vedou. USA hrají s Dánskem bez branek