KLÁVESKA.cz

Zprávy z kategorie 'Bydlení'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech kategorií
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Bydlení Idnes
DNES v 00:07

Bezohlední kuřáci mi ničí život. Odporný zápach mám v celém bytě


Oko za oko, zub za zub. Tak to vypadá v našem bytovém domě. Zdá se, že vyhrávají ti nejhlasitější, nejvíc páchnoucí. A pak jsem tu já - slaboch, který si nechá vše líbit. S tím se ovšem nechci smířit. Snažím se, ale v boji s otravnými kuřáky prohrávám, popisuje problémy Luboš pro seriál Sousedské...
DNES v 00:07

Při rekonstrukci bytu našli skryté poklady. Zdobné detaily je nadchly


Noví majitelé starého bytu v centru Stockholmu oslovili Note Design Studio, aby prostor dlouhodobě sloužící jako zázemí módní značky proměnili v rodinné bydlení.
20.01.2022 00:07

Kachlová kamna nadchnou teplem a často i vzhledem, méně cenou


Zamilovali jste se do kachlových kamen? Nelze se divit. Leckdy to bývá láska na první pohled… Co s tím, když toužíte po příjemném sálavém teple? V zásadě máte tři možnosti.
20.01.2022 00:07

Zázračná proměna starého srubu se mladé rodině povedla na jedničku


Za náročnou přestavbou rozpadajícího se srubu stál klasický scénář. Mladá rodina z Běloruska se rozhodla odejít z rušného města na klidný venkov. Složitá rekonstrukce starého stavení dopadla skvěle také díky Veronice Bagrintsevové, která je současně majitelkou Veris Design studia.
všechno z Bydlení Idnes

server Bydlet.cz
19.01.2022 22:14

Ocenění Stavba Ústeckého kraje 2021 oprávněně získala výjimečná Městské plavecká hala Louny


Titul Stavba Ústeckého kraje 2021 je již několikátým ocenění pro tuto stavbu. Ambiciózní architektura plavecké haly, která zároveň respektuje okolní krajinný ráz, si od jejího dokončení v roce 2020 vysloužila obdiv laické i odborné veřejnosti. V loňském..
19.01.2022 21:14

Přináší vám vaše knihovna stále radost? A nepotřebuje náhodou protřídit?


Pokud knihovnu procházíte alespoň jednou ročně a jste schopni ji vytřídit, jste opravdovým milovníkem knih a máte k nim zdravý vztah. Jestli knihy pouze hromadíte, je to spíš falešná láska. Těžko dáte knihám tolik času, který si zaslouží a přitom by ...
19.01.2022 15:14

Nezapomínejte na vitamin D, je pro naše tělo stěžejní


Vitamin D je pro naše tělo stěžejní, na starost má více než 200 procesů v lidském organismu. Tento vitamin rozpustný v tucích si většina z nás spojí se slunečním zářením. To však v našich krajích není celoročně dostatečně konstantní, pouze ze slunce tak
18.01.2022 01:14

6 tipů pro čistou a organizovanou dílnu


V dílně plné různých věcí se snadno stane, že vznikne nepořádek a chaos. Přitom ji lze uklidit a zorganizovat pomocí několika jednoduchých tipů. Odborník z Hornbachu přináší 6 kroků pro dokonalou a přehlednou dílnu.
všechno z Bydlet.cz

server ÚtulnýDům.cz
03.01.2022 13:00

Unipolární tranzistor - zesilovač bez nelineárního zkreslení


Mezi velmi často používané elektrosoučástky patří bezesporu tranzistory, které plní funkci zesilovače a zároveň kontroleru. Bez vynálezu tranzistoru by náš život vypadal úplně jinak. Zejména v oblasti výpočetní techniky a přidružených odvětvích elektrotechniky je pak často využíván unipolární...
13.12.2021 15:00

Neztrácejte čas v kuchyni! Praktická dřezová baterie vám usnadní práci


Dřezová baterie je nezbytnou součástí každé kuchyně. Ovšem vybrat si takovou baterii není vůbec jednoduché. Kromě zvolení vhodného typu a designu musíte brát v potaz také její praktické funkce. Nabídka je opravdu bohatá a my jsme připraveni vám pomoci se zorientovat!
05.11.2021 12:56

Na co nezapomenout při plánování rekonstrukce staršího domu?


Koupi staršího domu a jeho následnou rekonstrukci volí řada lidí s představou úspor v porovnání s koupí nebo objednávkou novostavby. I každá rekonstrukce staršího objektu je ale poměrně náročným projektem a ani jeho nejzákladnější parametry nelze popsat v krátkém a stručném článku jako je tento. Ani v...
02.11.2021 08:56

6 praktických tipů, jak připravit byt na zimu


Zima už klepe na dveře. Pokud nechcete, aby vás první mrazíky zaskočily nepřipravené, věnujte pozornost nejen svému šatníku, ale i zbytku domácnosti. Přinášíme 6 prověřených rad, co zařídit v bytě před zimou abyste se v něm mohli cítit příjemně, i když venkovní teploty klesnou pod bod mrazu.
všechno z ÚtulnýDům.cz

server Útulně.cz
05.12.2021 00:42

Slavná vila ze Sám doma je k pronájmu. Vyspěte se za pár stovek v Kevinově posteli


Bydlení
28.11.2021 00:35

BLOG Olgy Porrini: Jak zařídit dětský pokoj


Dětský pokoj je místem nejen pro spaní, hraní a učení, ale měl by být prostorem, kde se dítě bude cítit fajn a v bezpečí.
20.10.2021 00:35

BLOG Fandimámám: Milostivé léto aneb jak se zbavit exekucí


Jste v exekuci a dlužíte státu nebo obci? Možná máte šanci se dluhu zbavit! Parlament schválil milostivé léto. Co to znamená?
14.07.2021 00:00

BLOG Fandimámám: Pomoc se vždy najde


Přestěhovat se na nové místo a nikoho v okolí neznat je někdy dost velký stres. Člověk se sám sebe ptá: Co když se něco stane? Kdo mi pomůže?
všechno z Útulně.cz

server BydlímeKvalitně.cz
30.09.2021 15:21

Praktickým pomocníkem pro každou domácnost může být mraznička


Dnes už byste asi těžko hledali domácnost, která nedisponuje klasickým mrazákem. Nejčastěji se jedná o součást kombinované chladničky. Roste však i počet domácností, které vsázejí na samostatný mrazák.
30.09.2021 15:21

Mini lednice je skvělým řešením třeba na chalupu


Popularita malých lednic neustále roste, to přímo souvisí s tím, že podlahová plocha bytů se často zmenšuje.
29.09.2021 09:21

Vybíráte kvalitní smetanu? Zajímejte se o objem tuku i způsob balení


Smetana je pro řadu z nás nezastupitelnou pomocnicí v kuchyni. S její pomocí připravíme luxusní omáčku, krémovou polévku, ale i nespočet desertů a lahůdek. Ne vždy se ale dílo podaří. Důvodem často bývá nesprávný výběr smetany.
29.09.2021 09:21

Jak prát bílé, černé a barevné prádlo: Pozor na teplotu, množství prášku a rozjasňovače


Bílé zažloutne nebo zašedne, barevné a černé ztratí původní sytý odstín. S prádlem a jeho praní je to kříž, ale to jen proto, že mu často sami škodíme. Podívejte se, které chyby často děláme, a změňte to!
všechno z BydlímeKvalitně.cz

server Bydlení Novinky.cz
30.09.2021 12:56

Vzhled starého nábytku můžete změnit pomocí výtvarné techniky. Návštěvám vyrazíte dech


Návod, jak relativně jednoduše změnit vzhled nábytku, představila ve svém videu americká výtvarnice, která si říká Kirsten. Používá k tomu v současnosti velice populární metodu označovanou i v českém prostředí jako tzv. pouring, tedy nalévání akrylových barev.
30.09.2021 08:56

Zkontrolujte komín, termín už hoří


Tento měsíc je poslední šance na kontrolu a čištění komína, pokud jste mu letos ještě nevěnovali žádnou pozornost. V říjnu začíná topná sezona a sehnat kominíka bude čím dál obtížnější.
30.09.2021 06:56

Dvojice domů si je v mnohém podobná, přesto je každý jiný


Dvojici rozdílných, a přesto tolik si vzájemně podobných domů navrhli architekti z britského ateliéru Studio Saxe v přímořském městečku Santa Teresa v Kostarice. Jejich zdobným a zároveň velmi důležitým prvkem jsou panely z teakového dřeva, které polootevřené prostory chrání před nepříznivým počasím...
29.09.2021 12:56

Luxusní vila v pražské Troji má vkusně řešený interiér v přírodních tónech


V místě původních třešňových sadů v Troji, na severní hraně pražské kotliny, se nachází stavba s názvem „Vila 12”, která je velmi vkusně zařízena. Příslušenství ložnic či šaten doplňuje světlý dřevěný obklad. Barevnost interiérů je omezena na přirozené tóny vlastní jednotlivým materiálům.
všechno z Bydlení Novinky.cz

server Dům a zahrada
31.08.2021 03:14

Ozdobný česnek je půvabnou i užitečnou dekorací zahrad


Elegantní, dekorativní, a přitom nenáročný a vděčný je ozdobný česnek, který můžeme právě teď vídat kvést v parcích i zahradách. Proč si jej také vysadit na svůj záhon?
31.08.2021 01:14

Přichází čas zastřihnout bobkovišeň a odebrat řízky


Přestože je bobkovišeň jedovatá, na mnoha zahradách slouží jako vděčný živý plot. Je totiž nejen pěkně košatá, ale navíc stálezelená, což je vlastnost, kterou se hned tak nějaká listnatá dřevina v našem podnebí chlubit nemůže. Začátkem září bychom ji měli zastřihnout a při té příležitosti si ji můžeme...
30.08.2021 11:14

Ceny energií rostou, je čas upravit si výši záloh


Pokud jste v těchto dnech dostali nebo dostanete vyúčtování energií od svého dodavatele, pravděpodobně jeho součástí bude i upravený plán záloh na další období. A s největší pravděpodobností to bude úprava směrem vzhůru. Proč tomu tak je a proč je lepší si zálohy zvýšit?
30.08.2021 01:14

Odbornice radí, na co dát pozor při pokládce mozaiky


Vhodně vybraná mozaika dokáže koupelnu probarvit a zároveň jí dodat nádech luxusu. Její pokládka není nijak složitá a zvládne ji každý zručný kutil či kutilka. Odbornice Adéla Kadlečíková z projektového marketu Hornbach nám přiblížila několik zásad, kterých je třeba se při práci držet.
všechno z Dům a zahrada

server Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net
19.03.2021 03:49

Vsunúť alebo naložiť?


Možno najnenápadnejšou, ale o to dôležitejšou časťou nábytkových korpusov je chrbát (alebo taktiež „zadná stena“). Okrem dizajnu nábytku má chrbát značný vplyv na jeho pevnosť, stabilitu a uhlopriečnu súmernosť (uhlopriečna súmernosť je dôležitá vždy, avšak bezpodmienečne napríklad pri nábytku...
19.03.2021 03:49

Aké posuvné dvere sú stabilnejšie?


Klasické posuvné dvere pre vstavané skrine sú skonštruované z 3 hlavných častí - z dverí, vnútornej výplne dverí a pojazdových koliesok resp. pojazdového systému. Všetky tieto 3 hlavné komponenty sú dôležitou časťou „skladačky“, bez ktorých by posuvné dvere nefungovali vôbec, fungovali by zle, alebo...
19.03.2021 03:49

Ako určiť hĺbku vstavanej skrine?


Jednou z najzákladnejších otázok pri návrhu a konštrukcii vstavanej skrine - či už ide o vstavané skrine vyrábané svojpomocne - plne v réžii domáceho majstra, alebo o skrine dodávané na kľúč od jedného z množstva výrobcov, je jej hĺbka. Pri svojpomocnej výrobe je hĺbka vstavanej skrine dôležitý údaj,...
19.03.2021 03:49

Poctivá vstavaná skriňa svojpomocne


Rozhodol som sa pre svojpomocnú výrobu poctivej vstavanej skrine. Poctivá je v tom, že jej nechýba spodné ani horné dno, oba boky a ani zadný chrbát zo sololitu. Vo vnútorných priestoroch poličiek nezavadzajú žiadne plastové spojovacie montážne podpery - ľudovo nazývané „komandorky“ - všetko som...
všechno z Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net

server In bydlení lidovky.cz
všechno z In bydlení lidovky.cz

server O Bydlení.cz
všechno z O Bydlení.cz

server Môjdom.sk
všechno z Môjdom.sk

server Životní styl.cz
všechno z Životní styl.cz

server Životní styl
všechno z Životní styl

server O bytech a lidech
všechno z O bytech a lidech

server Trendy bydlení.cz
všechno z Trendy bydlení.cz

server Svět bydlení
všechno z Svět bydlení

server Anuk blog.com
všechno z Anuk blog.com

server Hemmet.sk
všechno z Hemmet.sk
© 2022 - PERPETUM web design