KLÁVESKA.cz

Zprávy z kategorie 'Bydlení'


Zobraz nejnovější zprávy ze všech kategorií
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Bydlení Idnes
DNES v 00:42

Mladý pár se při rekonstrukci bytu nebál barev ani velké koupelny


Byt o velikosti 146 metrů čtverečních s krásnými výhledy najdete ve dvacet let starém bytovém domě. Jeho stav a dispozice však byly pro nové majitele nevyhovující. Mladý, sportovní a zcestovalý pár se těšil na moderní, vzdušné a světlé bydlení se všemi výhodami inteligentní domácnosti.
04.07.2022 00:42

Mají nekonečný bazén i malé jezírko uvnitř domu. A jsou nadšeni


Designové hnutí Mid-century modern vzniklo v Americe v padesátých letech minulého století a zasáhlo architekturu a interiérový design. V Los Angeles je řada domů spojených s tímto stylem.
04.07.2022 00:42

Jáchymov má nádherné sklepení z dob renesance. Je v něm vzácná knihovna


Unikátní sklepení pod radnicí města Jáchymov našlo jedinečné využití, k němuž se podařilo vytvořit důstojné a zcela odpovídající prostředí.
03.07.2022 00:42

Brutální barvy a zebří vzor jsou pryč. Vešla se vana, sprcháč i krb


Paní Kateřina si koupila byt s velmi křiklavou koupelnou, kterou měla v plánu co nejdříve rekonstruovat. Pak ji ovšem pohltila náročná práce a na modernizaci nebyl čas. Vhodná doba přišla až nyní. Proměny se ujala návrhářka Markéta Daňková.
všechno z Bydlení Idnes

server Bydlet.cz
04.07.2022 10:56

Zkrášlete fasádu pomocí živých rostlin


Dům porostlý psím vínem, zděný plot skrytý pod břečťanem, altánek prokvetlý plaménkem nebo dech beroucí pergola, po níž se vinou voňavé popínavé růže či úchvatná vistárie - to vše jen díky důmyslné kombinaci zeleně a stavby.
30.06.2022 11:56

Tipy na výběr zahradního domku


Dříve než vyrazíte pro zahradní domek, zamyslete se nad tím, co se vám líbí nejvíce a jaký typ preferujete. Někomu postačí pouhý přístřešek na nářadí, jiný touží spíše po letní kuchyňce nebo přímo po malém soukromém sídlu pro hosty.
28.06.2022 14:56

Zájem o rekreační objekty meziročně klesl o 23 procent. Chaty a chalupy už v kurzu nejsou


V minulých letech byl zájem o chaty a chalupy enormní. Letošní léto je však ve znamení zahraniční dovolené. Důvodem je rozvolnění proticovidových opatření, touha po normální dovolené, ale i drahý stavební materiál na výstavbu rekreačního objektu.
28.06.2022 14:56

Jak v zahradě využít dešťovou vodu?


Srážková voda šetří spotřebu tohoto vzácného zdroje, a zároveň lichotí vaší peněžence. Její sběr pro využití v zahradě je proto rozumným rozhodnutím. Konec konců, bývalo to běžnou praxí našich předků.
všechno z Bydlet.cz

server O Bydlení.cz
01.06.2022 07:42

Co nesmí chybět v domácí posilovně


Zařizujete domácí posilovnu a chcete, aby byla připravená nejen na posilování, ale i kardio aktivity? Inspirujte se, jak posilovnu zařídit a co by rozhodně nemělo chybět. Věnujte se svému oblíbenému cvičení v jakoukoliv hodinu a za jakéhokoliv počasí. Nejen na jógu a pilates V domácí posilovně by...
01.06.2022 07:42

Designové postele


Ložnice je místem sloužícím k odpočinku, relaxaci, a především ke zdraví prospěšnému spánku. Zařiďte si tuto místnost nejenom s ohledem na bytové trendy, ale myslete i na potřebné pohodlí a komfort. Dopřejte si příjemný odpočinek se vším všudy. Ložnice v novém stylu Zařizujete si ložnici v novém stylu...
01.06.2022 07:42

Zapomeňte na nudné bydlení - vneste do svého domu duši


Znáte ten pocit, když vejdete na nějaké místo a cítíte, že má duši? Často se tomu říká „genius loci“. Tento duch místa ve vás může vyvolat dávno zapomenuté vzpomínky, rozesmát vás, dojmout nebo jednoduše okouzlit. Víte, jak vnést duši i do svého domu a vytvořit z něj opravdový domov? Ukažte, kým jste...
01.06.2022 07:42

Skeleton vstupuje na polský trh a oznamuje dohodu se společností ZPUE pro oblast udržitelné energie


Společnost Skeleton Technologies podporovaná organizací EIT InnoEnergy a výrobce elektrických rozvaděčů ZPUE uzavřely obchodní dohodu o poskytování řešení pro skladování energie na polském trhu. Skeleton Technologies je globální technologický lídr v oblasti superkapacitorů pro ukládání energie a ZPUE...
všechno z O Bydlení.cz

server ÚtulnýDům.cz
10.05.2022 09:49

Zajímavé vychytávky, které zvýší praktičnost vaší domácnosti


Zařizujeme novou domácnost? Pak s největší pravděpodobností narážíte na určité limity - typicky omezenou podlahovou plochu. Každý většinou chce do svého domu vtěsnat více, než je možné. Pomoci si ale můžete chytrými vychytávkami, které zvýší celkovou praktičnost stavby.
22.03.2022 14:42

Jedna nemovitost, tři sourozenci: Jaké to má řešení?


Jeden by řekl, že když vlastníte nemovitost se svými sourozenci, je to idylka. Ale mnohdy je to přesný opak. Spoluvlastnictví bytu, domu nebo jiné nemovitosti dokáže mezi sourozence zasadit válečnou sekyru. Hádky často vyústí v nenávist. Jak tuto patovou situaci vyřešit? Pomoct může kompromis,...
22.03.2022 13:42

Co vše kryje vaše pojištění domácnosti? Obývák ochráníte snadno


Vybavení obývacího pokoje může jít do obrovských částek. Elektronika, drahý nábytek, dekorační předměty - to vše vás může přijít i na více než 100 000 korun. Jak si toto drahé vybavení ochránit? Pomůže pojištění domácnosti.
14.02.2022 13:42

Jak zařídit obývací pokoj inspirovaný francouzským venkovem?


Chcete se ve svém obývacím pokoji cítit jako uprostřed rozkvetlého levandulového pole? Pak se při zařizování interiéru inspirujte provensálským stylem, který přináší jednoduchou eleganci s nádechem romantiky.
všechno z ÚtulnýDům.cz

server Útulně.cz
30.03.2022 04:00

Domy za miliony dolarů s výhledem. Tohle jsou sídla slavných, jedno prodal i DiCaprio


Bydlení slavných
28.02.2022 06:35

Byt není nafukovací, proměna předčila očekávání. Z bytu 2+1 pro mladý pár je něco víc


Bydlení
16.02.2022 15:21

Ženy nemohly najít vhodného spolubydlícího. Pokoj nabídly na seznamce pro gaye


Životní styl
05.12.2021 00:42

Slavná vila ze Sám doma je k pronájmu. Vyspěte se za pár stovek v Kevinově posteli


Bydlení
všechno z Útulně.cz

server Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net
22.03.2022 03:28

Vsunúť alebo naložiť?


Možno najnenápadnejšou, ale o to dôležitejšou časťou nábytkových korpusov je chrbát (alebo taktiež „zadná stena“). Okrem dizajnu nábytku má chrbát značný vplyv na jeho pevnosť, stabilitu a uhlopriečnu súmernosť (uhlopriečna súmernosť je dôležitá vždy, avšak bezpodmienečne napríklad pri nábytku...
22.03.2022 03:28

Aké posuvné dvere sú stabilnejšie?


Klasické posuvné dvere pre vstavané skrine sú skonštruované z 3 hlavných častí - z dverí, vnútornej výplne dverí a pojazdových koliesok resp. pojazdového systému. Všetky tieto 3 hlavné komponenty sú dôležitou časťou „skladačky“, bez ktorých by posuvné dvere nefungovali vôbec, fungovali by zle, alebo...
22.03.2022 03:28

Ako určiť hĺbku vstavanej skrine?


Jednou z najzákladnejších otázok pri návrhu a konštrukcii vstavanej skrine - či už ide o vstavané skrine vyrábané svojpomocne - plne v réžii domáceho majstra, alebo o skrine dodávané na kľúč od jedného z množstva výrobcov, je jej hĺbka. Pri svojpomocnej výrobe je hĺbka vstavanej skrine dôležitý údaj,...
22.03.2022 03:28

Poctivá vstavaná skriňa svojpomocne


Rozhodol som sa pre svojpomocnú výrobu poctivej vstavanej skrine. Poctivá je v tom, že jej nechýba spodné ani horné dno, oba boky a ani zadný chrbát zo sololitu. Vo vnútorných priestoroch poličiek nezavadzajú žiadne plastové spojovacie montážne podpery - ľudovo nazývané „komandorky“ - všetko som...
všechno z Nábytek, interiér, doplňky - dobremag.net

server BydlímeKvalitně.cz
30.09.2021 15:21

Praktickým pomocníkem pro každou domácnost může být mraznička


Dnes už byste asi těžko hledali domácnost, která nedisponuje klasickým mrazákem. Nejčastěji se jedná o součást kombinované chladničky. Roste však i počet domácností, které vsázejí na samostatný mrazák.
30.09.2021 15:21

Mini lednice je skvělým řešením třeba na chalupu


Popularita malých lednic neustále roste, to přímo souvisí s tím, že podlahová plocha bytů se často zmenšuje.
29.09.2021 09:21

Vybíráte kvalitní smetanu? Zajímejte se o objem tuku i způsob balení


Smetana je pro řadu z nás nezastupitelnou pomocnicí v kuchyni. S její pomocí připravíme luxusní omáčku, krémovou polévku, ale i nespočet desertů a lahůdek. Ne vždy se ale dílo podaří. Důvodem často bývá nesprávný výběr smetany.
29.09.2021 09:21

Jak prát bílé, černé a barevné prádlo: Pozor na teplotu, množství prášku a rozjasňovače


Bílé zažloutne nebo zašedne, barevné a černé ztratí původní sytý odstín. S prádlem a jeho praní je to kříž, ale to jen proto, že mu často sami škodíme. Podívejte se, které chyby často děláme, a změňte to!
všechno z BydlímeKvalitně.cz

server Bydlení Novinky.cz
30.09.2021 12:56

Vzhled starého nábytku můžete změnit pomocí výtvarné techniky. Návštěvám vyrazíte dech


Návod, jak relativně jednoduše změnit vzhled nábytku, představila ve svém videu americká výtvarnice, která si říká Kirsten. Používá k tomu v současnosti velice populární metodu označovanou i v českém prostředí jako tzv. pouring, tedy nalévání akrylových barev.
30.09.2021 08:56

Zkontrolujte komín, termín už hoří


Tento měsíc je poslední šance na kontrolu a čištění komína, pokud jste mu letos ještě nevěnovali žádnou pozornost. V říjnu začíná topná sezona a sehnat kominíka bude čím dál obtížnější.
30.09.2021 06:56

Dvojice domů si je v mnohém podobná, přesto je každý jiný


Dvojici rozdílných, a přesto tolik si vzájemně podobných domů navrhli architekti z britského ateliéru Studio Saxe v přímořském městečku Santa Teresa v Kostarice. Jejich zdobným a zároveň velmi důležitým prvkem jsou panely z teakového dřeva, které polootevřené prostory chrání před nepříznivým počasím...
29.09.2021 12:56

Luxusní vila v pražské Troji má vkusně řešený interiér v přírodních tónech


V místě původních třešňových sadů v Troji, na severní hraně pražské kotliny, se nachází stavba s názvem „Vila 12”, která je velmi vkusně zařízena. Příslušenství ložnic či šaten doplňuje světlý dřevěný obklad. Barevnost interiérů je omezena na přirozené tóny vlastní jednotlivým materiálům.
všechno z Bydlení Novinky.cz

server Dům a zahrada
31.08.2021 03:14

Ozdobný česnek je půvabnou i užitečnou dekorací zahrad


Elegantní, dekorativní, a přitom nenáročný a vděčný je ozdobný česnek, který můžeme právě teď vídat kvést v parcích i zahradách. Proč si jej také vysadit na svůj záhon?
31.08.2021 01:14

Přichází čas zastřihnout bobkovišeň a odebrat řízky


Přestože je bobkovišeň jedovatá, na mnoha zahradách slouží jako vděčný živý plot. Je totiž nejen pěkně košatá, ale navíc stálezelená, což je vlastnost, kterou se hned tak nějaká listnatá dřevina v našem podnebí chlubit nemůže. Začátkem září bychom ji měli zastřihnout a při té příležitosti si ji můžeme...
30.08.2021 11:14

Ceny energií rostou, je čas upravit si výši záloh


Pokud jste v těchto dnech dostali nebo dostanete vyúčtování energií od svého dodavatele, pravděpodobně jeho součástí bude i upravený plán záloh na další období. A s největší pravděpodobností to bude úprava směrem vzhůru. Proč tomu tak je a proč je lepší si zálohy zvýšit?
30.08.2021 01:14

Odbornice radí, na co dát pozor při pokládce mozaiky


Vhodně vybraná mozaika dokáže koupelnu probarvit a zároveň jí dodat nádech luxusu. Její pokládka není nijak složitá a zvládne ji každý zručný kutil či kutilka. Odbornice Adéla Kadlečíková z projektového marketu Hornbach nám přiblížila několik zásad, kterých je třeba se při práci držet.
všechno z Dům a zahrada

server In bydlení lidovky.cz
všechno z In bydlení lidovky.cz

server Môjdom.sk
všechno z Môjdom.sk

server Životní styl.cz
všechno z Životní styl.cz

server Životní styl
všechno z Životní styl

server O bytech a lidech
všechno z O bytech a lidech

server Trendy bydlení.cz
všechno z Trendy bydlení.cz

server Svět bydlení
všechno z Svět bydlení

server Anuk blog.com
všechno z Anuk blog.com

server Hemmet.sk
všechno z Hemmet.sk
© 2022 - PERPETUM web design