KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Blesk.cz'Blesk.cz


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Blesk.cz
Listování: předcházející  | 960 | 961 | 962 | 963 | 964 | 965 [ 966 ]  967 | 968 | 969 | 970 | 971 | 972 další
Zadání odpovídá celkem 1077 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

16.02.2024 05:21

Už v neděli startuje Blesk Celebrity kvíz: Čtěte o slavných, vyhrávejte peníze!


[https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-serialy-filmy-kino-a-tv/779275/uz-v-nedeli-startuje-blesk-celebrity-kviz-ctete-o-slavnych-vyhravejte-penize.html]
Čtěte Blesk a vyhrávejte za to peníze! To je motto nové vědomostně-zábavné soutěže Blesk Celebrity kvíz, která startuje od této neděle jako zbrusu nový pořad na webu Blesk.cz.



16.02.2024 05:21

Čtenáři Blesku Karolínce (13) vrátili pohyb! Dojatá maminka: Byl to nejhorší i nejkrásnější rok!


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/779283/ctenari-blesku-karolince-13-vratili-pohyb-dojata-maminka-byl-to-nejhorsi-i-nejkrasnejsi-rok.html]
V únoru 2023 se Karolínka (13), pro blízké Kája, ocitla až za hranicí smrti. Bezvládnou ji našel její bráška Ondra (10). Nezaváhal, zalarmoval maminku a pak i záchranáře. Teď se Kája pomalu, ale jistě zotavuje. Díky čtenářům Blesku teď má cvičební plán a potřebné masáže!

16.02.2024 05:21

Nová ruská superzbraň?! Američané varují spojence před jaderným arzenálem v kosmu


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/779280/nova-ruska-superzbran-americane-varuji-spojence-pred-jadernym-arzenalem-v-kosmu.html]
Západní svět je v pohotovosti! Americká média informovala o tom, že Rusové vyvíjejí jadernou zbraň pro použití ve vesmíru. O co se může jednat a jak je Moskva s vývojem, který pochopitelně popírá, daleko?

16.02.2024 05:21

Miliardy z kasy Správy železnic: Státní organizace plánuje železnici v Praze přesunout do 21. století


[https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/779273/miliardy-z-kasy-spravy-zeleznic-statni-organizace-planuje-zeleznici-v-praze-presunout-do-21-stoleti.html]
Správa železnic železnic rozjela v hlavním městě celou řadu projektů,které by měly posunout městskou železniční dopravu do 21. století. Před pár dny zahájila obří modernizaci Smíchovského nádraží, začátkem ledna podobně začala rekonstrukce Masaryčky. Na konci roku se zase podařilo dokončit rekonstrukci Fantovy budovy na hlavním nádraží. Na jaká další nádraží a tratě se mohou Pražané v budoucnu těšit?

15.02.2024 22:56

ONLINE: Ostřelování Belgorodu a Charkovské oblasti. Desítky mrtvých včetně ročního dítěte


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/702030/online-ostrelovani-belgorodu-a-charkovske-oblasti-desitky-mrtvych-vcetne-rocniho-ditete.html]
Sedm lidí včetně roční holčičky přišlo o život a 18 bylo zraněno při ukrajinském ostřelování ruského města Belgorod, uvedl dnes gubernátor Belgorodské oblasti a ruské ministerstvo zdravotnictví podle agentury Reuters a stanice BBC. Předchozí bilance uváděla šest obětí a 17 raněných. Šéf ukrajinské Charkovské oblasti, která sousedí s Belgorodskou, naopak informoval o nejméně třech zabitých a dvou zraněných civilistech při ruském úderu naváděnými leteckými bombami na jeho region. Dramatické dění sledujeme v podrobné online reportáži.

15.02.2024 21:56

Vězeň Michal uprchl z basy ve Velvarech! Pátrá po něm policie


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/779300/vezen-michal-uprchl-z-basy-ve-velvarech-patra-po-nem-policie.html]
Policisté pátrají po vězni, který ve středu odešel z pracoviště ve Velvarech. Neměl by být nebezpečný. Má tetování na levém předloktí. Odsouzený byl za majetkovou trestnou činnost, informovala v tiskové zprávě mluvčí kladenské policie Michaela Richterová.

15.02.2024 21:56

STAN má lídra do krajských voleb. Pecková bude obhajovat post hejtmanky


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/779296/stan-ma-lidra-do-krajskych-voleb-peckova-bude-obhajovat-post-hejtmanky.html]
Petra Pecková bude obhajovat post hejtmanky, povede letos středočeské STAN v krajských volbách. Rozhodl o tom dnes sněm krajské organizace hnutí. Ve středočeském kraji bude STAN kandidovat samostatně. Celou kandidátku pro podzimní krajské volby představí STAN v červnu, další posty na kandidátce zatím nejsou určené, řekla ČTK středočeská krajská tajemnice STAN Eva Maříková.

15.02.2024 21:56

Neviděli jste ji? Sofie (14) z Příbramska odešla z domu, rodina se bojí o její život!


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/779297/nevideli-jste-ji-sofie-14-z-pribramska-odesla-z-domu-rodina-se-boji-o-jeji-zivot.html]
Policie vyhlásila pátrání po čtrnáctileté Sofii Krejčové z Příbrami. Dívka odešla z bydliště ve čtvrtek po 16:00 ve špatném psychickém stavu, je nekontaktní a rodina se obává o její zdraví a život. 

15.02.2024 21:56

Češka nechala v Itálii děti v autě a odešla lyžovat: Hrozí jí až 5 let za mřížemi!


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/779295/ceska-nechala-v-italii-deti-v-aute-a-odesla-lyzovat-hrozi-ji-az-5-let-za-mrizemi.html]
Prokuratura v Tridentu stíhá čtyřicetiletou ženu z České republiky, protože nechala v autě své děti bez dozoru a šla lyžovat. Napsal to ve čtvrtek deník Corriere della Sera. Ženě hrozí za opuštění nezletilého dítěte trest až pět let vězení. Podobné případy nejsou mezi českými turisty v Itálii ojedinělé.

15.02.2024 21:56

Pachatelé unesli, týdny týrali a nakonec brutálně zavraždili muže z Břeclavska. Hrozí jim až výjimečné tresty!


[https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/779294/pachatele-unesli-tydny-tyrali-a-nakonec-brutalne-zavrazdili-muze-z-breclavska-hrozi-jim-az-vyjimecne-tresty.html]
Policie navrhla obžalovat z vraždy dva lidi, kteří podle kriminalistů předloni v létě na Svitavsku několik dnů týrali a bili uneseného muže z Břeclavska. Když zemřel, jeho těla se zbavili tak, aby ho nebylo možné najít. Původně policie čin kvalifikovala jako zbavení osobní svobody s následkem smrti. O posunu v případu ve čtvrtek informoval server iDNES.cz s odvoláním na mluvčí krajské policie Markétu Janovskou. Podle serveru by změna právní kvalifikace mohla znamenat, že kriminalisté již zjistili, co se s mrtvolou stalo.





© 2025 - PERPETUM web design