KLÁVESKA.cz

Zprávy ze serveru 'Autoweb.cz'Autoweb.cz


Zobraz nejnovější zprávy ze všech serverů
Výběr kategorií:
Blogy a osobní stránky
Bydlení
Cestování
Doprava a dopravní prostředky
Finance a bankovnictví
Instituce a úřady
Kultura
Obchod
Počítače a komunikace
Průmysl, zemědělství
Služby
Sport
Věda a výzkum
Vzdělávání
Zábava, koníčky
Zdraví, děti, rodičovství
Zpravodajství, informace
Životní prostředí, příroda

Jazykový filtr:
česky   anglicky
polsky   slovensky


Hledání:
text:

server Autoweb.cz
Listování: předcházející  | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 [ 13 ]  14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 další
Zadání odpovídá celkem 46 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

02.01.2025 08:07

Jak se projeví servis za 2,5 milionu? Porsche Carrera GT to ukázalo na Nürburgringu, když překonalo svůj vlastní čas


[https://www.autoweb.cz/jak-se-projevi-servis-za-25-milionu-porsche-carrera-gt-to-ukazalo-na-nurburgringu-kdyz-prekonalo-svuj-vlastni-cas/]
Německá značka Porsche vyřešila problém rozpadajících se kulových čepů novým servisem za 2,5 milionu korun a přidalo k němu i nové pneumatiky zdarma. Díky tomu je Porsche Carrera GT rychlejší, než kdy dřív.



01.01.2025 07:56

Nejluxusnější garáž světa: Zamachrujte na souseda s výstavní expozicí od Bugatti


[https://www.autoweb.cz/nejluxusnejsi-garaz-sveta-zamachrujte-na-souseda-s-vystavni-expozici-od-bugatti/]
Automobilka Bugatti opět posouvá hranice luxusu a designu. Tentokrát však nejde o nový model vozu, nýbrž o spolupráci s německou designérskou firmou Fahrengold na vytvoření Bugatti Edition FG-01 Garage. Jde o jedinečnou garáž určenou pro nejvzácnější hyperauta světa, která zároveň slouží jako dokonalá vitrína.

31.12.2024 08:35

Auto pro běžné lidi už nemusí být plechovka. Tohle SUV stojí méně než Škodovka a přitom nabízí výbavu prémiovky


[https://www.autoweb.cz/auto-pro-bezne-lidi-uz-nemusi-byt-plechovka-tohle-suv-stoji-mene-nez-skodovka-a-pritom-nabizi-vybavu-premiovky/]
Na český trh míří nové kompaktní SUV, které zaujme svým sportovním vzhledem a hlavně rozumnou cenovkou a nadupanou výbavou. Dorazit by mělo už v prvním čtvrtletí roku 2025 a mělo by stát pod 700 tisíc korun. Pod kapotou bude mít jak spalovací, tak čistě elektrickou motorizaci.

30.12.2024 07:42

VIDEO: Nejvyšší silniční most v Česku vypadá úchvatně. Prodraží se o desítky milionů


[https://www.autoweb.cz/video-nejvyssi-silnicni-most-v-cesku-vypada-uchvatne-prodrazi-se-o-desitky-milionu/]
Už příští rok se zřejmě dočkáme zahájení stavby nejvyššího mostu v České republice. Bude součástí obchvatu Plas v Plzeňském kraji na silnici I/27 za 1,5 miliardy korun. Oproti původnímu odhadu Ředitelství silnic a dálnic se však stavba mostu prodraží o desítky milionů.

29.12.2024 07:49

Nafťák od Kia? Modernizované Sorento je auto do nepohody, a ještě k tomu vizuálně neskutečně přitažlivé


[https://www.autoweb.cz/naftak-od-kia-modernizovane-sorento-je-auto-do-nepohody-a-jeste-k-tomu-vizualne-neskutecne-pritazlive/]
Fakt, že automobilka razí elektrifikovanou cestu, ještě neznamená, že zákazníkům nenabídne to, co si skutečně žádají. A nová Kia Sorento je toho důkazem. Typologii amerického korábu s dvoulitrovým dieselovým agregátem pod kapotou byla radost řídit.

28.12.2024 08:21

Hybridní Peugeot 3008 zaujme svým futuristickým exteriérem a šokuje zvláštně postaveným interiérem


[https://www.autoweb.cz/hybridni-peugeot-3008-zaujme-svym-futuristickym-exterierem-a-sokuje-zvlastne-postavenym-interierem/]
Francouzi jdou svým směrem. Směrem, který není pro každého. Interiérová architektura nového modelu 3008 je velmi specifická a nezavděčí se rozhodně všem.

27.12.2024 17:56

Už v březnu na trh dorazí luxusní off-road s cenovkou pod 800 tisíc korun. Pod kapotou bude mít spalovací motor


[https://www.autoweb.cz/uz-v-breznu-na-trh-dorazi-luxusni-off-road-s-cenovkou-pod-800-tisic-korun-pod-kapotou-bude-mit-spalovaci-motor/]
Mladá čínská automobilka už brzy na český trh uvede model Jaecoo J7. Jde o velké SUV s délkou 4,5 metru, které zaujme futuristickou vizáží a velmi moderním interiérem. Pod kapotou má buď běžný spalovací motor nebo plug-in hybrid.

27.12.2024 07:56

Kodiaq vám také přijde ošklivý? Jezdil jsem ještě divnějším SUV a zamiloval si ho


[https://www.autoweb.cz/kodiaq-vam-take-prijde-osklivy-jezdil-jsem-jeste-divnejsim-suv-a-zamiloval-si-ho/]
Nový Hyundai Santa Fe také není zrovna žádný krasavec, alespoň má osobitý styl, který mě vážně moc baví.

26.12.2024 08:35

Česko-slovenský supersport Praga Bohema už má první zákazník. Stál přes 34 milionů


[https://www.autoweb.cz/cesko-slovensky-supersport-praga-bohema-uz-ma-prvni-zakaznik-stal-pres-34-milionu/]
Úchvatného česko-slovenského supersportu se dočkal první zákazník z Nizozemska. Další kousky budou následovat a zamíří do celého světa.

26.12.2024 07:35

Nejextrémnější Dacia všech dob je poháněna třílitrovým šestiválcem. Dovednosti prověří v Rallye Dakar


[https://www.autoweb.cz/nejextremnejsi-dacia-vsech-dob-je-pohanena-trilitrovym-sestivalcem-dovednosti-proveri-v-rallye-dakar/]
Rumunská značka se chystá na vůbec nejtěžší závod světa. Za volant usedne ten nejpovolanější





© 2025 - PERPETUM web design